Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik állatorvost ajánljátok...

Melyik állatorvost ajánljátok Mosonmagyaróváron?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van több is, de sajnos egyiket sem ismerem, akinek van tapasztalata, légyszi írjon! Ha tudtok, árak is érdekelnének! (Persze nem ez az elsődleges szempontom a választásnál!)
2011. máj. 10. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Beteg, vagy csak oltásra? Igazából attól is függ a válasz.

Mert ha RTG-re keresed, más orvost tudok ajánlani, mintha csak csupán oltásra...az ár a fontosabb szempont, vagy a szkamai tapsztalat, a tudás, és a minőség?

Amúgy megoszlik a vélemény a kutyások között is...

2011. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Természetesen az ár is szempont, de nem a legfontosabb. Inkább fizetek többet, ha megfelelő szakmai tudással rendelkező orvos látja el a kutyámat, illetve, ha normálisan, emberséggel bánnak vele.

Egyenlőre nincs gond (és remélem, nem is lesz), csak azért érdekel, mert lassan aktuális lesz az oltás, és műteni is kéne...

2011. máj. 10. 14:11
 3/8 anonim válasza:
Én óvári vagyok. Kiserdőnél ajánlom Dr. Tompácz Nándort. (Szürke puli állatgyógyászat) Nagyon rendes, korrekt, szakszerű elláttás, mindennel foglalkoznak. belinkelem a honlapot [link] árakat nemtudok, de szerintem érdeklődd meg. Sztem ő legmegbízhatóbb állatorvos a városban.
2011. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dr. Tombácz Nándor (b-vel), de ennek nincs jelentősége...
2011. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jah igen elnézést. Nem tudom miért p-vel írtam pedig tudtam, hogy b. :DD
2011. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. máj. 10. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Dr. Pák Zoltán!!! Halászi Úti LTP. Mellesleg ottlakok, tudom, hogy jó doki, és az én kutyámnak is ő a dokija :)
2011. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mosonban van egy állatkorház nem tudom milyen utca (pedig 25 éve élek itt) ő még hitelbe is dolgozik csak megmentse a kisállatot,bár nekem nem vette észre a macskám belső vérzését és mire második műtét következett,20ezer ft elment,utána pusztult el.
2011. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!