Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Slippy Star kennelből kiskutya...

Slippy Star kennelből kiskutya? (cavalier king charles spániel)

Figyelt kérdés
Vélemény a kennelről,kiskutyákról?vett tőlük valaki kiskutyát?kb. mennyibe kerülnek?
2011. máj. 10. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress utána google-ba :)
2011. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
árat nem tudok, de nekem nagyon szimpatikus, szülők eredményesek, megbízható kennel, egy emailt írj nekik, és ott érdeklődj, én ajánlom a kennelt :D .
2011. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem tetszenek a kutyáik..én is majd készülök venni cavaliert listámon van ez a kennel is, anyukám mindenféleképpen innen akar viszont szerintem itt nem lehet tricolor kiskutyát kapni csak rubit vagy blenheim színűt lehet kapni.. egyébként én még a Quilymon cavalier king charles spaniel kennelről nagyon sok jót hallottam...

2011. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a google-s tippet...!Beszéltem már a tenyésztővel,nagyon kedves,segítőkész!Nekem is ez a kennel a legszimpatikusabb!Azért tettem fel a kérdést,mert nem ismerek senkit,aki tőlük vett volna kutyust és a hölgy csak körülbelüli árat tudott mondani,mivel most nincsenek blenheim kiskutyák,ugyhogy így látatlanba nem tud árat mondani,mivel a kiskutyák adottságaitól függ majd!
2011. máj. 10. 19:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs tricolor kiskutya náluk,pedig abban a színben is szép!
2011. máj. 10. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az a válaszoló vagyok aki a tricolor kutyust irta, hogy nincs nekik és körülbelül mennyi náluk egy kutyus? vagy ezt inkább privibe irod le? előre is köszi...(június elején-közepén szeretnénk venni egy kiskutyát.)
2011. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
120-150ezer az alap náluk.
2011. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!