Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív kutyára van megoldás?

Agresszív kutyára van megoldás?

Figyelt kérdés
Sok mindent probáltunk már de csak ideig oráig jo a dolog egy bizonyos idö eltelte után ujra elöjön és odakap nekünk nagyon megvisel szeretjük de már nem bírjuk.
2011. máj. 10. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
van megoldás, kutyaiskola.
2011. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
vagy ha erre nincs mód, akkor elolvasni Jan Fennel: Kutyapszichológia című könyvét, és alkalmazni a benne leírtakat elsőnek, aztán utána persze tovább kutakodni a témával kapcsolatban.
2011. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%

Megharapja a gazdáját??

Golyó.

2011. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Milyen fajta a kutya?

Milyen a családi körülményetek otthon?

Hogyan eteted a kutyát?Mikor hányszor adsz neki.

Milyen szerepet töltesz be a kutya életében?És a családtagok?stb

pár fontos tényező ami függ hogy a kutya hogyan fog a jövőben viselkedni

2011. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

És még egy fontos kérdés: mennyi idő az, amit csak neki szentelsz? Amikor nem csak együtt vagytok, hanem sétáltok, tanultok, játszotok?


Egyébként én is a kutyaiskolát javasolnám. Ha mi most tanácsot adunk neked egy olyan kutyánál, aki ennyire komolyan szerepet tévesztett, akkor lehet, hogy veszélybe sodrunk vele téged is.

2011. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Francia bulldog,2 éves siket lakűásban él velünk én a munkahelyem miatt van hogy elmegyek napokra és akkor csak a párommal van és látszik a kutyán amikor hazajövök zavarodott amikor látjuk hogy ilyen probáljuk elterelni a figyelmét de van hogy csak gondol egyet és ugy kap oda.naponta egyszer eszik miután mi ettünk és amikor befejezte el is van véve töle.Sokat megyünk vele sétálni napi 3-4 minimum.Az utcán jol viselkedik.
2011. máj. 10. 21:30
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

Mivel büntetitek a harapást/odakapást? Mit próbáltatok eddig?

Egyébként olvassátok el ezt, és alkalmazzátok:

[link]

2011. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Toto652_89 ***** válasza:
75%

Sajnos tipikus eset.

Ha kiskorában nem lett eléggé megértetve a kutyával, hogy ki a főnök, akkor nagy korában még inkább hajlamos rá, hogy át akarja venni a falkavezér szerepet.

Nincs mese, meg kell mutatni ki a főnök, és meghunyászkodik... az ősi módszerek mindig működnek.

2011. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hát igen tény és valo kiskorába nem lett ugy odafigyelve én sem gondoltam hogy idáig fajul a dolog volt már pár kutyám igaz akkor azok kint voltak a kertbe de ilyet most tapasztalok elöször.
2011. máj. 10. 21:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem itt könnyen lehet, hogy ez félelmi agresszió siketség miatt. Valahogyan meg kellene tanulnotok nagyon egyértelműen és számára kitartóan kommunikálni. Siket kutyánál is szoktak használni "klikkert" csak nem klikk, hanem fényjel. Úgy tudom a népszigeten csináltak már ilyesmit, esetleg érdemes lenne egy telefonhívást megereszteni feléjük, hátha tudnak segíteni.
2011. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!