Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet hasmenése a...

Mitől lehet hasmenése a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Már hetek óta nem olyan szilárd, de ma reggel már hasmenése volt szegénynek :( Pedig csak száraz tápot kap, és azt sem változtatjuk, mindig azt a fajtát, ami ráadásul jó minőségű. Holnap megyünk állatorvoshoz, de addig is meg tudnátok mondani mitől lehet ez?
2011. máj. 11. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy összeszedett valami gyengébb vírust kinn a fűben..abból gondolom, hogy gyengébb, mivel hetek óta nem megfelelően kemény a széklete. Lehet, hogy a doki majd ad neki rá antibiotikumot. Az enyém is így járt, kapott oltást, valami gyógytápot és helyrejött egy nap után. :)
2011. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Főzz neki tölgyfakéreg teát. Bioboltokban, gyógynövényboltokban kapni, kb. 200 forint. Amikor a mi kutyusunknak volt hasmenése, semmi állatorvos által felírt dolog nem szüntette meg, a tea viszont igen. Néha, ha előjön egy kicsit a dolog, akkor is adunk neki.
2011. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt a teát ivóvíz helyett adtátok neki?
2011. máj. 11. 08:40
 4/12 anonim ***** válasza:
1-2 órán keresztül csak ez volt neki kitéve, illetve amíg nem ivott belőle valamennyit, aztán raktunk vizet is. És persze nem melegen!
2011. máj. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Főzz neki rizst, de fehéret. És adhatsz neki Normafloret is vagy Lactívot. Nekem állatorvos mondta, mikor beteg lett a kutyám. Inni pedig itasd, akár ezzel a teával amit javasoltak, de tegyél bele pár csipet sót is neki. Ha kell kanállal, vagy egy nagyobb fecskendővel add az innivalót neki, nehogy kiszáradjon. Jobbulást!
2011. máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Főztem neki teát. Egész éjszaka ezt itta, és elég sokat, már vagy fél litert megivott. Hagyjam neki nappalra is, vagy adjak sima vizet aztán megint a teát? Egyelőre nincsen még változás.
2011. máj. 13. 08:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz neki vizet pár órára, aztán megint egy kis teát, de nem kell sok, egy tálkányi. Nem tudom, mekkora a kutyus. Én írtam a teát eredetileg.
2011. máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ő egy kis mopsz, főleg éjszaka szokott inni, de akkor nappalra adok neki sima vizet. Mikorra várható a tea hatása?
2011. máj. 13. 08:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Mopsz??? Enyém is:-)))) Én vagyok a "teás":-) És egy ős mopsz tartó gazditól hallottam.
2011. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk egyébként kb. 1 nap alatt volt hatása. Állatorvos mit mond?
2011. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!