Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessem a...

Milyen táppal etessem a kutyust? Most anyagilag kicsit meg vagyunk szorulva.

Figyelt kérdés
Most anyagilag meg vagyunk szorulva sajnos és nem tudok 15000ft-ot (Acana) költeni 1,5 havonta plusz a másik kutyának is kell külön táp mert az egyik kölyök a másik felnőtt, ebben és a jövő hónapban biztos nem tudok márkás tápot venni mert van egy kevés tartozásunk:(( szóval azt kérdezném hogy milyen táp van ami olcsóbb de jó? Mert a Chappi Friskies, Darling, Pedigree -ről mindig azt olvasom hogy rosszak... most akkor mit egyek mert lassan elfogy?
2011. máj. 11. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A happy dog, bioplan is, felső/középkategóriás táp. Semmi baja nem lesz, ha kis ideig ezt kapja. Chappit és társait viszont felejtsd el. Nagyon gagyik, csak a reklámjuk nagy. Nem tudom, milyen fajta kutyád van, de ha Acanat kapott eddig, nyilván odafigyelsz rá. Nálam is ilyen anyagi gondok vannak, de megtalálom a módját, hogy ne adjak rossz minőségű tápot a kutyámnak, mert csak a hasa fájna, és tök értéktelen. Konkrétan én a Freshnapf-ban szoktam figyelni az akciókat, mindig sikerül kifogni.
2011. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most épp én is meg vagyok szorulva, ilyenkor a Fressnapfos premiere high5-ot szoktam venni. Nem a legjobb, viszont az enyémnek érzékeny az emésztése, és ez az amiről tudom, hogy keményet kakil, úgyhogy ha néha megszorulok nem kísérletezek, megveszem ezt.
2011. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Joserát tudom ajánlani, nagyon jó táp! Én is Acana után váltottam rá!

8000-8500Ft-ért meg lehet kapni a 20kg-ost, szerintem jó ár!

2011. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk susa (ezt én nem ismereem, de jó az összetétele alapján), én joserával etetek abból pl a kölyöknek való asszem 12000ezer 15kg, felnőttnek meg az economy 8500ft 20 kg, vagy van még a festivál ami kicsit jobb mint az economy abból 15kg 10000Ft valahogy igy.

www.tapfutar.hu irdd be h josera.

a dog chow olcsóbb változatairól nem jókat hallottam.de a drágábbakról igen.

2011. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 nory0722 ***** válasza:
100%

Mennyi pénzről lenne szó? Én dog chow-val etetek,nagyon bevált,van egy ismerősöm,a kutyája se az acanat,se semmilyen márkásabb tápot nem eszik meg,vittem neki ebből,kipróbálta,és szerette a kutya. Ez kb 7-8 ezer ft/15 kg.


Ha még ez is sok,akkor a darling,chappi...stbt nem ajánlom. Annál még a tescos is jobb,abban legalább nincs színezék. Akkor viszont add felesben(fele tescos fele dog chow vagy más hasonló táp). Fressnapfban nekem is a premier high 5-öt ajánlották,mivel azt csak náluk lehet kapni:) De azt mondták,a dog chow ennél jobb,máshol is ezt hallottam,és nekem bevált. Erősebb az immunrendszerük,szebb a szőrük,jobb a közérzetük. Persze,a drágább még jobb,de nekem 'csak erre van pénzem'. Most lehet mondani,hogy minek akkor kutya... Én is megvehetném az acanat,ha nem adnék nekik mást. De én reggel konzervvel etetek,este táp,napközben jutalomfalat a kiképzéshez...stb. Én inkább a pulykacsontra,negyedévente féreghajtásra+orvosi általános vizsgálatra,kutyasuli...stb-re költöm a többi pénzt. Nekem ezek is fontosak.

2011. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Brit Care, Trainer:-) A Trainert nagyon szeretik a kutyusok!
2011. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Josera.

Innen:

[link]

2011. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2011. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 lola477 válasza:

Szia!


Mi tegnap Happy Dog-t vettünk 4 kg-t(kölyökkutyának)2800 Ft-ért szerintem nem drága de ha ennél is olcsóbbat akarsz venni akkor ajánlom a Friskies-t de Chapit ne vegyél mert tele van mesterséges szinező anyaggal meg ízfokozóval hogy a kutya minél többet egyen és a gazda minél többet vegye.Nekünk a A happy dog jött be de ez kutyától pénztől és persze fajtától függ.:))

Remélem segítettem:))

2011. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy mindegy milyet veszel lehet kapni márka nélküli kutyatápokat is. Semmivel nem rosszabb mint a márkás,sőt a márkásnál a márkáját fizeted!

Az egyik ismerősöm is anyagilag rosszabban áll,és van egy kutyájuk. Ők pl. elmennek egy boltba( pl. Aldi,Lidl) és vesznek márkátlan kutyakaját! A kutya ugyan úgy megeszi!

2011. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!