Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leendő kiskutyámnak mire van...

Leendő kiskutyámnak mire van szüksége ezeken kívül?

Figyelt kérdés

Eddig ezeket írtam össze:

- kaja (Friskies)

- etetőtál

- itatótál

- kennel

- oltások

- póráz

- hám

- rágójáték

- jutalomfalatok

- chippezés

- ivartalanítás.


Amúgy menhelyi kutyus, és naaagyon édes. :)


2011. máj. 12. 05:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát,gondolom véletlenül maradt ki a féregtelenítő tabletta.A kaja lehetne inkább susa,dog chow,josera.Hasonlóak árban de sokkal jobbak.Egy párna az ágyad végébe (legalább néha),meg egy jó kutyasuli...ami még eszembe jutott és pénzbe kerül.Meg sok sok sok szeretet.
2011. máj. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a Friskies-nél vannak sokkal jobb minőségű tápok, amik nem sokkal drágábbak.

Mekkora kutya? Kint, vagy bent lesz tartva?

A játékokra ne költs túl sokat, mert 6 játékból 5-höz hozzá sem fog nyúlni:)

Teniszlabda, wc papír guriga, egy 10 éves plüss. Illetve sertéslapocka, vagy velőscsont jól kifőzve. (heti 1, max. 2 alkalommal)

Az én kutyám ezekkel üti el a szabadidejét:)


És ami NAGYON-NAGYON fontos, de nem írtad! Kullancs és bolha elleni védelem!!

Én már csak a dupla védelemben bízok. Kullancs elleni nyakörv, és valamilyen spot-on készítmény.

Minap olvastam, hogy Magyarország kullancs szempontból egy időzített bomba:(

2011. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szija!


friszkízt és társait nagyon gyorsan felejtsd el. Olcsó, reklámozozz 0 tápértékű sz*r.

MInt ahogy előttem írták remek,olcsó prémiumtápok vannak.

josera, susa, dog chow, kennels favourite, stb


nézd itt is erre válaszoltak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1786981-ha-ez..


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1789122-melyi..


pl www.tapfutar.hu

de ajánlottak más webhelyeket ahol tudsz rendelni. ezeknél a tápoknál azért ne add lejjebb.

2011. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem most van kölyökkutyám, és akor érdemes jó rágójátékokat venni ha megkezdődik a fogváltás, addig jól elvan nélkülük, bármi jó. nálunk mindig az ásványvizes üveg a legmenőbb.amikor elkezdett fogat váltani vettünk 700-2000 ft ért jobb minőségű nem tul kemény rágókákat és szépen elvolt velük. gagyit, olcsót, keményet ne vegyél ezekből. jobb beruházni egy 1200ft-ra mert tovább is tart.


kicsi kutyára még ne rakj bolhanyakorvet, mert képes és lerágja (hihetetlen de képesek rá!!), vagy fennakadhat vmiben. cseppet kell ilyenkor még (frontlinet ne,a rra már immunisak a kullancsok).


tálból akkorát, ami a felnőttkori méretéhez passzol.

2011. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

jameg ezt jó még elolvasni a kutya érkezése lőtt:

[link]

2011. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ez mind oké amit az elöttem szólók írtak.


hám? valami egészségügyi baja van amiért kell rá?

ha ez a baj akkor tedd rá,de ha semmi baja akkor nyakörv!

gondolj bele,ha rád raknának egy hámot vagy egy nyakörvet melyikkel tudnál jobban húzni? persze hogy a hámmal! tehát a nyakörv praktikusabb és kényelmesebb is a kutyának!megpersze neked is !mivel nem húz!

2011. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Picike kutya tacskó keverék :) Azt mondták, rájuk jobb a hám.
2011. máj. 12. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:

az elején inkább nyakörv, hogy megtanulja h nem huzhatja a hámot sem, neki azért a pici nyakát majd csak jelzésértékűen szabad megrántani. de majd kiderül!

sok szerencsét hozzá!!nevet választottál már?

ja meg ne feledkezz meg a normális tápról!:)

2011. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom. Állatorvos ajánlotta a hámot, hogy picike kutya, az jobb lesz neki.

Amúgy meg higgyétek el, szívesen etetném Hill's-el, Acanával és Orijennel, mert tudom h ezek a jó tápok, de sajos nincs rá pénzem. Viszont a menhelyi kajánál biztosan jobban fog ízleni neki. :)

Persze így karácsonykor meg szülinapjakor meg néha csak úgy is fog kapni Hill'set.

Maszat a neve. :) KIs foxi-schnauzer-yorki keverék, ezeket fedeztem fel benne. Menhelyi kutyus. :) Próbálok rakni róla képet.

2011. máj. 13. 06:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz? Azért kérdezem, mert Pesten tudok ajánlani (vagy keresünk) olyan helyet, ahol lehet jobb minőségű tápokat kimérve kapni. (tehát jóval olcsóbban)
2011. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!