Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Millan jön Magyarországra?

Cesar Millan jön Magyarországra?

Figyelt kérdés
Facebook oldalán azt olvastam, hogy európai turnéra indult. Nem tudok angolul, de érdekelne, hogy jön hozzánk is?
2011. máj. 12. 19:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Talán Hollandia lesz hozzánk a legközelebb. (úgy emlékszem, de lehet, hogy rosszul)

2011. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Találtam egy ilyet.

[link]

2011. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hollandia már volt (én voltam a show-n) és még megy skandináviába most épp ott van. Facebook-on tudod követni, hogy épp hol van. de pár nap és megy haza Amerikába. (Volt még Spanyolországban + Belgiumban.)
2011. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nagyon sok pénz kellene az országnak, hogy ő betegye a lábát ide.
2011. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:24


Milyen volt? Mesélnél róla egy kicsit?

2011. máj. 12. 21:01
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó volt, nagyon tetszett. Persze a legviccesebb az volt, hogy meghívott hollandiában kiválogatott problémás kutyákat, akikkel kapcsolatban a színpadon szerette volna elmesélni, hogy mi a teendő... na a kutyák annyira meg voltak szeppenve a színpadon, hogy mindegyik mintakutya lett :) egyik sem volt hajlandó rosszul viselkedni... Cesar tanulsága: végülis az is egy megoldás, hogyha kiszakítjuk a kutyát a megszokott környezetéből, és úgy próbáljuk új szokásokra nevelni ;)

Egyébként nem annyira a kutyákról szólt az egész műsor, sokkal inkább a gazdikról. Vagyis nagyon vicces, de tanulságos sztorikat mesélt a "hülye amerikai gazdikról" - na persze, mi is olyanok vagyunk :) Kicsit eltúlozta, karikírozta, de szerintem mindenki magára ismerhetett egy kicsit. Volt egy érdekes rész erről az egész energia dologról is, én egész szkeptikus voltam eddig, de itt megértettem a lényegét, és láttam, hogy tényleg működhet a dolog. Amúgy vették kamerákkal, ebből gondolom, hogy hátha lesz belőle film. Én eddig nem voltam nagy Cesar rajongó, de most abszulut maga mellé állított, nagyon karizmatikus ember.

2011. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Jó lehetett, kíváncsi lennék rá én is.

Eleinte nagyon megtetszett a műsora, aztán elkezdtem olvasni a könyvét ami nekem kicsit tömény (mármint az a része, hogy magát dicséri, de még csak a 90. oldalon tartok). Viszont a videói (emberképzés kutyákhoz) és a műsorai alapján nem egy öntelt ember. Olyan mintha nem is Ő írta volna a könyvét.

Vagy csak én látom így?

2011. máj. 12. 22:23
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy kínos, de én egy könyvét sem olvastam még, csak a műsorait néztem... élőben nagyon kedves, szimpatikus, de magabiztos ember. hallgatnak is rá a kutyák ;)

az egyik kutyát a szinpadon tanította laza pórázzal sétálni. én ezt eddig nem hittem el, hogy ilyen gyorsan megy, de a gazdájánál húzott, ment jobbra-balra, Cesarnál meg kb. fél perc után ment szépen láb mellett... aztán Cesar megmutatta a gazdinak, hogy hogy viselkedjen, és akkor a kutya is szépen csinált mindent, amit kellett. Az volt a leglátványosabb.

2011. máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

*****

Itt olvashatod a könyvét ha gondolod.


Érdekes lehetett az előadás, bár én nem sokat értenék belőle... (most bánom, hogy nem angol hanem német és olasz lett a választott nyelvem :))



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 12. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!