Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Millan jön Magyarországra?

Cesar Millan jön Magyarországra?

Figyelt kérdés
Facebook oldalán azt olvastam, hogy európai turnéra indult. Nem tudok angolul, de érdekelne, hogy jön hozzánk is?
2011. máj. 12. 19:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

[link]


Névjegy

CESAR MILLAN TISZTELETÉRE KÉSZÜLT AZ OLDAL+ 7500 like = Magyarországra meghívni Cesar M. :) + MAGYARORSZÁG EGYETÉRT AZZAL, HOGY EGYÜTT SIKERÜL JOBBÁ TENNI A VILÁGOT!!! CESAR EREDETI FACE OLDALA: [link]

2011. máj. 13. 00:12
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagyrészt az északi országokba megy, illetve Spanyolországba ahogy elnéztem. Valószínűleg ide senki sem hívta, semmilyen rendezvényszervezőt nem érdekelt a dolog, vagy ők nem találtak alkalmas helyet és segítőket egy itteni "bulihoz".
2011. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen nem hívták meg + egy dolog: az előadásai angolul és spanyolul vannak. itt nem lehet tolmácsot alkalmazni, nem olyan. És hát Magyarországon nem beszél egy stadionnyi kutyás angolul (vagy spanyolul). Szerintem ez az oka.
2011. máj. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem mi voltunk az egyetlen magyarok a Heineken Music Hall-ban :-)) Iszonyat jó volt a show, nekünk is nagyon tetszett, főleg az amikor a kisfiával jól megtáncoltatta a közönséget :-)) Az tényleg nagyon szemléltette, hogy milyen az ha valaki folyamatosan felfokozott állapotban tartja a kutyáját az állandó gügyögéssel stb! A problémás kutyák tényleg viccesek voltak, egyáltalán nem csináltak semmit :-) Viszont nagyon jó tippet adott, amikor mondta, hogy ő pl. csak háromszor/négyszer dobja el a kutyájának a labdát egymás után, majd várakoztatja dupla annyi ideig mint amennyit játszott, ezzel elejét veszi annak, hogy labdamániás legyen a kutya. Az én kutyám simán játszott volna fent a színpadon is a labdájával, úgyhogy most 2 napja amióta hazajöttünk Hollandiából úgy játszok vele ahogy Cesar mondta. Amúgy tényleg igaz, hogy Magyarországon sajnos nagyon nehéz lenne egy egész sportcsarnokot megtöltetni angolul értő/beszélő emberekkel...Fordítani pedig nagyon nehézkes lenne szerintem, mert nem előre megírt volt minden mondata.
2011. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Erről találtam videót:D

http://www.youtube.com/watch?v=svBgRYaJwcg

2011. máj. 13. 09:38
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen, ez volt az :-)))
2011. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ez volt az bár az elején nagyon mondták hogy tilos videózni...
2011. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem mert itt senki sem beszél angolul.
2011. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem azt mondták Bábolnába jön jövőhéten de,hogy mi igaz belőle?
2011. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!