Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vonyít a kutyám amikor...

Miért vonyít a kutyám amikor harangoznak? Le lehet szoktatni róla?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az állat hallása rendkívül érzékeny. Valószínűleg ezért is vonyít. Max annyit tehetsz , hogy megpróbálod közben megnyugtatni, beviszed a lakásba.
2011. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem szórakoztat! Eszméletlen milyen hangokat bír kiadni ilyenkor. Ha nagyon zavar, vagy inkább attól félek, hogy a szomszédokat zavarja, akkor behívom a lakásba, mert ott nem csinálja. Igazából engem mulattat. Van, hogy csak lesem a függöny mögül, hogymilyen pozícióba áll, és felemeli a fejét, és mondja, hogy VÁÁÁÁÁÁÁÁÁUUUUUUUUUUUUUUU!

Az enyém csak a harangszóra csinálja, de néhány kutya az utcában a mentőautó szirénájára, vagy a táposkocsira, Family fr- ra!

2011. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindegy csak ne símogasd, mert azzal csak jobban rászoktatod. Tereld el a figyelmét, labdázz vele , vagy vidd el sétálni.
2011. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam 6 tutul a harangra, annyiban zavar, hogy pont a templom mellett lakunk, és reggel 5-kor harangoznak előszrö:))))
2011. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mi is a templom mellett lakunk. Minden órába megy a zengés :)

De csak a harangszóra (mentő, tűzoltó, Family F. egyikre sem). Igazából nem nagyon zavar, csak kíváncsi voltam.

2011. máj. 13. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor ezt a kérdést lehet, hogy én irtam?:))))))
2011. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!