Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Belgajuhász keverékem...

Van egy Belgajuhász keverékem 10 éves de a doki azt mondta hogy egy 5 évesnek felel meg a szervezete és a szervei. Szerintetek ajánlatos most még pároztatni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 13:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, már 8 évesen sem tenném, nemhogy 10 évesen.

Az orvosod szemmel boncol, hogy látja a kutya belső szerveit? Vagy csak az ellés közben felmerülő költségekre hajt ...

Barom az ilyen, nem orvos.

2011. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

*és még keverék is ... elsőre nem is láttam ..

Mi a francnak elletsz keveréket amikor 1,5 millio gazdátlan keverék van ebben a hülye országban a hozzád hasonló észkombájnok miatt.


Első

2011. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
10 éves keveréket pároztatni??? Sok eszed van...
2011. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10 éves keveréket? Ne tedd!!!
2011. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem szerintem. És én sem értem az orvost. Belenézett a veséjébe? Látta a szívkamrákat? Vagy mégis hogy találta ezt ki?
2011. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Miért az állatorvosnak jó buli a császár.

Nem. egyrészt mer öreg hozzá.Másrészt minek gyártanál keverék kutyákat? Egy belga ellik tizet. Mit csinálsz a kölykökkel?

2011. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

DE! A császár JÓ BULI a dokinak. Abból van a pénze. Ez simán üzlet.


Kérdező miért akarsz még keverékeket gyártani mikor még a fajtatiszták se kellenek.

Tudod hány állatot altatnak el évente? Köztük java része fiatal egészséges csak NEM KELL. És tudod menni végzi a kötél végén a fára felakasztva? Vagy a trágya dombon miután agyon verték?

2011. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy jut eszedbe. Mond már meg, hogy MIÉRT? Minek? Kinek?

Az állatvédőknek már a feje tetején is keverék kutya van (meg fajtatiszta ... beagle, vizsla, németjuhász, golden, labrador, spiccek ... nem is ragozom).

2011. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ti nem vagytok orvosok az orvos pedig nem a pénzre hajt a barátnőm kutyája ugyan úgy 10 éves az enyémnek a testvére és minden rendbe ment 4 teljesen egészséges kiskutyája született. És tudom hogy mennyire tele vannak a menhelyek hisz én is önkéntes vagyok. És mindegyikre lenne gazda. És az állatorvos azt mondta hogy szerinte nem lenne baj mert a kutyám a lehető legjobb állapotban van.És azt mondta hogy a keverékek sokkal szívósabbak. Arra meg hogy ilyen emberek miatt van tele a menyhely abban meg nem értek egyet mert nekem is a kis uszkárom örökbefogadott + még kutya nevelőszülő vagyok és tudom milyen rosszban vannak a menhelyek.
2011. máj. 14. 18:49
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha tudod mi a helyzet menhelyen,akkor eszedbe nem jutna szaporítani.

és az orvosd pedig nyugodtan adja vissza a diplomájátm ha azt mondja,hogy elsőellésre 10éves kor, bármilyen egészségi állapotban ideális.

2011. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!