Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Pedigree Junior kutyatáp...

A Pedigree Junior kutyatáp tényleg nagyon rossz minőségű?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, mert csak 4% hústtartalmaz, a fehérje pedig általában nem husból hanem csirkecsőrből, meg tollból van. tele van szinezékkel, meg adalékanyagokkal.
2011. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg.4% hús(nak becézett hulladék),többi gabona,kémiai ízesítő és színezőanyag.

Nézd meg itt,az "Index"menüpontban vannak betűrendben a tápok,megtalálod a részletes elemzést:

[link]

Pedigree árában tudsz normálisabb tápot is rendelni webáruházból,pl.Dogland,Brit,Bosch,Josera stb.

2011. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én azzal etettem egy pár hónapig a Goldenemet, 2-4 hónapos koráig, de utána áttértem a Dog Chow-ra. Fényesebb a szőre, jobb a széklete, de sorolhatnám még. Ha azért kérdezed mert ezzel eteted a kutyád, akkor térj át másra, akár Dog Chow-ra, mert árban nem másabb, de jobb.
2011. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, a barátnőm goldijánál ugyanez volt.

A kutya Friskies-t evett 3 évig, aztán nemrég áttértek a Biomill-re. Azóta a kutya normális állagút kakil, és nem büdös a szőre:)

2011. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]


ez a tuti,érdemes rászánni míg felnő a kutya

2011. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eléggé...Az állatboltban is mondta az eladó,hogy pedigeet ne vegyek a kutyámnak!Egyépként az enyémnek is a dog chow a kedvence.
2011. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!