Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős volt a kutyátok...

Mennyi idős volt a kutyátok amikor már szépen láb mellett ment?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
9 hetes:) Nem tudom miért, de elképesztően ragaszkodott hozzám kölyök korától kezdve. Már a legelső séta alkalmával levettem róla pórázt. De a szabályos láb mellett vezetést a suliban tanulta meg.
2011. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kutyasuli után 2,5 évesen. De valószínűleg ha okosabbvagyok és már 7 hónapos korában elviszem sulizni, akkor egy éves korára már szép lábnál követése lett volna.
2011. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónaposan póráz nélkül már szabályosan csinálta a láb mellett követést, úgy, hogy szorosan a lábam mellett jön és le sem veszi rólam a szemét. Pórázon is első pillanattól kezdve rángatás és megállás nélkül jön mellettem.
2011. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 hetes
2011. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos. Haltival tanultuk.
2011. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 3 hónaposan kezdtem neki tanítani, 4 hónaposan vittem oviba, ott kérdezgették is, hogy minek járok oda, ha már ennyire jól megy a kutyának a dolog :)

Persze akkor még nem volt tökéletes, mert ha érdekeset látott elment mellőlem, most viszont ott tartunk, hogy ott marad, amíg nem mondom neki, hogy mehetsz (1 éves).

2011. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!