Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez igaz a Francia Bulldogokról...

Ez igaz a Francia Bulldogokról, két kérdés egyben?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy F.B. kiskutyát, nyugi a lehető legjobb helyről szeretném, nem szaporítótól!:)

Szóval állatorvos ismerősünk azt mondta, van olyan kiskutya, amelyik farok nélkül születik, és ez ritkaságnak számít! Ti hallottatok már erről?


Illetve még egy kérdés, van egy másik kutyám, akit már szépen felneveltem. Viszont fajtajellegéből adódóan nem nagyon tűr meg más állatot. Séta során nincs gond, de nem tudom, ha ide hoznék egy másik kutyát hogyan viselné.

Parancsolni maximálisan tudok a kutyámnak, de mégis aggódom a kicsi miatt.


Szerintetek? Ha azon múlik inkább lemondok a kis Bulldogról, mint, hogy veszélyeztessem. Viszont annyira jó lenne, a két kedvenc fajtám lenne.:)


24N


2011. máj. 13. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell eldöntened, te ismered a kutyádat. Elvileg ha jól lett szocializálva, akkor összeszoktatható az új kutyával, de ezt látatlanban nem lehet megmondani...
2011. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én aussieban tudom pl hogy nagyon nagyon gyakori, hogy farok nélkül születnek kicsik - és ezt tényleg úgy kell érteni, hogy négyből pl nálam egynek se volt most

Meglehet próbálni összeszoktatni őket...de semmire nincs biztosíték...sajnos tudok felnőtt colliet aki széttépte a család új kiskutyáját pedig a collie nyugodt fajta...elvileg

2011. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én maximálisan megbízom a kutyámban. Családban van egy kis srác is,(kereszt szüleim fia) és olyan szinten vigyáz rá a kutyám ha itt van, hogy hihetetlen. Őrzi, követi bármerre megy.

De ugye nagyon igaz az a mondás, hogy "Az ördög nem alszik"

2011. máj. 13. 22:15
 4/12 A kérdező kommentje:
Na igen, mikor velük lennék biztosan nem bántaná ez 100% nem engedném, de nincs rá biztosíték, hogy ha nem vagyok itthon nem-e meg piszkálgatja:S
2011. máj. 13. 22:17
 5/12 A kérdező kommentje:
ill.: megpiszkálgatja
2011. máj. 13. 22:18
 6/12 anonim ***** válasza:
felnőtt kutyát kölyökkel főleg ha az még idegen soha nem lehet magára hagyni...ugyanúgy ahogy gyerekkel se...
2011. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen fajta az a kutya, aminek a fajtajellegéből adódik, hogy nem tűr meg másik állatot?
2011. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk már volt olyan hogy farok nélkül született egy yorki a minap fel is tettem a kérdést hogy ez normális e és mindenkki letámadott hogy állatkínzó meg hogy ez a kérdés nem igaz.Pedig igenis igaz az embernél is van olyan hogy nem fejlődik ki a keze vagy ienek akkor az meg emberkínzás vagy mi?Ugyhogy igenis van olyan.
2011. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó: fajta függő. Van fajta ahol lehet van ahol nem. az olyan fajtáknál ahol ez nem egy megszokott dolog ott komoly vázrendszeri elváltozásra utal ha nincsenek megfelelően kifejlődve a farokcsigolyák ajánlok egy gerinc röntgent rajta és az alom többi tagján is mert lehet a testen belül is van gerinc elváltozás ami nem most de sok év múlva előjöhet
2011. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jajj utolsó válaszoló nagyon szépen köszönöm egy értelmes válasz mert amikor a kérdést feltettem mindenki letámadott végre egy normális emben naon naon köszzi
2011. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!