Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kibírná ezt egy kutya vagy...

Kibírná ezt egy kutya vagy inkább cicát vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy éve saját lakásba lakok bátyámmal (gimnazista vagyok ő meg fősulis) Mindig este dobja haza magát.. és eléggé egyedül érzem magam:S

Azon gondolkoztam,hogy kihozok menhelyről egy kiskutyát vagy cicát..de nem tudom,hogy a kutyus bírná azt,hogy én reggel 7kor elmegyek és hazamegyek 3-4 körül..:S

Inkább kutyust szeretnék de ha a cica jobban bírja akkor cicát:)

Szerintetek?


2011. máj. 14. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Egyik se, válassz olyan állatkát, amelyik elvan egyedül is, pl.: tengerimalac, törpehörcsög ilyesmik.
2011. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Niky emo girl ***** válasza:
panelbe lakok és bírta németjuhászom. minden reggel 7kor mentem el és óráktol függően fél2-fél3körül értem haza. csak anyám nem birta h kicsikorába sokat rágott szóval mostmár rokonnál van kertesbe.. de ha nem kölyököt választasz meg nyugodt természetűt akkor birni fogja :D
2011. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha a kutya úgy van szoktatva, hogy leviszed reggel, délután és este, a sétával nem lesz gond. Sok dolgozó embernek van kutyája, ők is kb. így vannak távol otthonról, mint te.

A macska viszont kevésbé társasági lény, jobban elviselné, hogy délelőtt nincs vele senki.

2011. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Niky emo girl ***** válasza:
12:45ös vagyok amugy németjuhászomat mostanába is szoktam behozni kb 8hónapos kora óta nemrág most 13hónapos és még mostis elvan csak félek h már nemszokna vissza. de menhelyi állata sok ismerősömnek van és a kutya is és a macska is elvan egyíedül viszont ha hazamész rengeteg zeretetre van szükségük. uncsiméknak van macskája spec az elvan szeretetnélkül is keresztanyámon kivül senkinek nemhaggya h hozzáérjen
2011. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Első: a tengerimalac pont nem bírja egyedül...
2011. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

30 éve vannak cicáim.egy augusztusi hajnalon a parkolóban talált kissé dermedt kb 8 hetes fekete kis ördöggel kezdődött, anno panelben.

minden reggel etetés,mindenki ment a dolgára, ovi, iskola, munkahelyek... és délután 4-kor újra etetés.a többi idő együtt a cicával, játék, hancúrozás.

a lényeg, hogy 7-8 órát, jóllakatva vígan elvannak egyedül is.

azóta már kertes házban lakunk, jelenleg 5 cicám van,

és teljesen természetes nekik, ha nem vagyunk itthon.

Ők döntenek kint, vagy bent szeretnének maradni.

De egy cicánál jobb a több cica:)))legalább kettő:)

2011. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
a tengerimalac nincs ól el egyedül legalább 2őt vegyél belőle ha azt veszel (első meg nemért hozzá)
2011. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
60%
Macskát. És semmi baja nem lesz, elvan magának egész nap. Kaja legyen neki meg víz, meg valami játék. Aki mást mondd, az hülye.
2011. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Vagy inkább ismerkedj meg új arcokkal, és akkor nem kell semmilyen állatot kínoznod emiatt...
2011. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz, mint egy standard család, dolgoznak az emberek. Reggel séta, hazaérkezés után is, meg este, és ugyanúgy élhet, mint akármelyik másik kutya.
2011. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!