Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fiú vagy lány yorkshire...

Fiú vagy lány yorkshire terriert válasszak, ha panelban lakok?

Figyelt kérdés
nem tudom h melyik lenne a jobb. Akinek fiú yorkia van az azt mondja h fiút, a tenyésztő pedíg azt h lány válasszak, mert a fiú mindenhová odavizel, és nem nagyon lehet róla leszoktatni... De a lány pedíg tüzelni fog...
2008. febr. 17. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiú kutyám van (nem yorki) és nem pisil be ha rá van szoktatva hogy kint pisiljen. Ha viszont előfordul hogy bepisil, mikor már fickósodni kezd, hát az iszonyat büdi. Az igaz hogy mindenhova odapisil, hiszen területet kell jelölni és nincs mese, azt nem tudod megértetni vele, hogy ne csinálja mert automatikus. És önkielégít. Bár nem tudom a lánykutyák csinálják-e, de az én kutyám folymatosan a párnát gyömöszöli. A lány tüzel, de az sztem nem olyan vészes. Évente 2x, és pár napig csöpögtet.
2008. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem yorkim van és fiú!Nem tudom,hogy kinek mit csinál,de nekem még soha nem pisilt be a lakásba.Egyszer volt rajta eddig a fickósság,az mondjuk egy nehéz pár nap volt,mert állandóan tömött valamit.Aztán hirtelen lehiggad,és újra egy tünemény.Én azért választottam fiút,mert a lány kutyáknál ha előfordul emlő daganat,vagy ivartalanítod,többe kerül,mint a fiú kutyáké.
2008. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! nekünk lány yorkink van panelbe.Pont most tüzel,nem csöpög,nincs vele baj.Viszont a yorkikat legyen fiu vagy lány,elég nehéz szobatisztaságra nevelni.Nekünk le van téve kutyapelenka,és arra végzi a dolgát.mert csak egyszer tudjuk vinni sétálni.nekünk bevált,és nem büdös!
2008. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!