Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Na akkor már felteszem kérdést...

Na akkor már felteszem kérdést: Tenyésztőtől vagy szaporítótól vetted a kutyád? Meg vagy vele elégedve?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy itt a fórumon milyen arányban van tenyésztőtől ill. szaporítótól származó kutyus.
2011. máj. 14. 23:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
tenyésztőtől vettem minden kutyám és megvagyok velük nagyon elégedve.
2011. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztőtől vettem életem során 14 kutyát. egy kivételével egyikkel sem volt gond.

és van/volt 9 menhelyi kutyám.

2011. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
utcán találtam öreg korcsa 4 éve van meg, egyszer volt beteg orvos gyógyította meg :)
2011. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%
Szaporítótól vettük Shar-pei kutyinkat! Szép, okos, nem beteges, nem vad vagy agresszív, semmi gond vele! Nagyon szeretjük!
2011. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
Szaporítótól. Egészséges, kiegyensúlyozott, de a standardnek nem felel meg.
2011. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Első kutyámnál még nem is hallottam ilyenről, hogy szaporítók. Ez mostanában lett divat? Az egy spániel volt 20 éve. Azóta van egy befogadott kis yorkie-m, és egy keverék tacskó. Utóbbit valahogy kaptam ismerősöktől.
2011. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy szaporított pincser, 5 éves korában idegrendszeri összeomlásban elpusztult. A barátnője, aki tk.-s, csak kicsit kicsi, 7 éves és kutya baja. És van 3 befogadott keverékünk is.
2011. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%
Menhelyi ill.talált kutyáim vannak jelenleg,ezelőtt tenyésztőtől való törpe pinscherünk volt.
2011. máj. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
48%
Szaporító, bár ez szerint durva szó rá. Apuka, anyuka együtt vadászgatott és besikerültek. Semmi baj velük. Okosak, értelmesek, aranyosak, olyan vizslásak. :)
2011. máj. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Szaporító.

Azt hittem tenyésztő, csak ott derült ki, hogy szaporító, de mikor már ott voltam és a kezemben fogtam az egyébként betegecske kutyát, már nem tudtam otthagyni, olyan érzésem volt, hogy ki kell onnan hoznom... Most egy éves, eddig semmi egészségügyi gondja nem volt, a fajtájához képest (majdnem) okos.

2011. máj. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!