Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám összeverekedet egy...

Kutyám összeverekedet egy másik kutyával. Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval a pitbull keverékű kutyám tegnap összeverekedett egy németjuhászal és a kutyám hátsó lábán van egy fognyomnyi seb mivel lehetne bekenni amivel hamarabb meggyógyulna, és mennyi idő? Remélem a szőre azért ott visszanő.
2011. máj. 15. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tisztítsd ki és kendd be betadinnal.

A másik kutyának az oltásai megvannak? Megnézted az oltási könyvét?

Ha nagyon nedvedzik aseb, akkor vidd dokihoz,akkor antibiotikum kell neki.

2011. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal kenem mert az orvos azt javasolta, hát gondolom megvannak az oltásai.
2011. máj. 15. 09:49
 3/4 anonim válasza:
Szerintem mindenképp beszélj annak a kutyának a gazdájával hogy mutassa meg az oltási könyvet. Én elvinném orvoshoz amúgy, mivel lehet hogy csak egy sebnek látszik, de lehet hogy nagyobb baja van. Az én kutyámat ilyen miatt kellet elaltatni, mivel én vártam vele 2 hetet, és csak utána vittem el.
2011. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvossal ő azt a kenőcsöt javasolta. Hát a gazdájáról annyit hogy családi házból jött ki a kutya mert nem volt kerítés és kerítés meg lánc nélkül van csak a kutya ott.
2011. máj. 15. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!