Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jó szaporítani?

Miért jó szaporítani?

Figyelt kérdés
Illetve, miért jó provokatív szaporítós kérdéseket feltenni?
2011. máj. 15. 12:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,melyik miért íródott?Az előbb törölt kérdésemben pl semmi provokatív nem volt.Szerintem,de legalábbis nem szándékos.
2011. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mert akik feltesznek ilyen kérdéseket, elég ingerszegény környezetben vannak és azt az időt, amit gép előtt töltenek mások provokálásával, hasznosan is eltölthetnék a kutyájukkal.
2011. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Természetesen azokra gondoltam, akik direkt cukkolják a "népet".
2011. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség csak alapból ilyen egyszerű.Nem hiszem,hogy direkt provokatív,csak tudatlanul szaporít.
2011. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát én abból következtetve írtam ki a kérdést, hogy olyanokat olvasok, hogy csak a modik miatt tette fel szépen a kérdést, és hogy már csak azért is ólcsó kutyát fog gyártani.

De szerintem az ilyeneknek se kutyájuk se macskájuk...

2011. máj. 15. 12:29
 6/25 anonim ***** válasza:
Na az pont én voltam.Az olcsó kutyát meg úgy értettem,hogy minden tekintetben hivatalos tenyésztő módjára,de ahol lehet spórolva olcsóbb,de hibátlan kutyákat "gyártani".Spórolni lehet a kiállítások mennyiségén,vagy belföldi fedeztetéssel,és még sorolhatnám.
2011. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Az én fajtámban megtehetem,mert már behozták mások a minőséget.Valamint elsősorban magamnak tenyésztenék,magamnak akarnám a lehető legjobb kutyát létrehozni.Az másodlagos,hogy jól kiválogatott gazdák hozzáférnének ugyanehhez a minőséghez olcsóbban.
2011. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
amit az utolsó ír az nem tenyésztés- ha nincs a szukádhoz való kan az országban? a kiállításokon lehet spórolni az igaz én a mostani szukámmal 4 kiállításon voltam össz és ennyiből csinálta megy a Junior és a felnőtt Ch címet de így is költöttem az alomra (ezzel együtt) 560 ezer forintot kb úgy, hogy magyar kannal fedeztettem... áruld már el nekem hol lehet spórolni? én 7 éve csinálom de még nem jöttem rá..
2011. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
igen és azzal, hogy te olcsóbban adod szorítod le az árakat...nálunk is van ilyen, egy idősebb nő most kezdte a tenyésztést...jóval az átlagos ár alatt árulja a kölyköket mert csak saját kutyáitól hoz le almot...ritkán más hazai tenyésztőktől... fele annyiért árulja a kölyköket mint azok akik 100 ezreket költenek egy alomra ezért persze tőle veszik az éppen hogy csak minőségi kicsiket...
2011. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Pl,összeálltunk páran,van aki csak nézőnek,van aki kutyával.Akár kinti kiállítás egész jó árban kijön,ha többen fizetik az utat.Vagy ha a család egészét érdekli a dolog,mi pl csomószor megyünk egyéb költséges családi program helyett kiállításra.Rengeteg jobbnál jobb vérvonal van az országban.Mondhatnám,nem érdemes kimenni,mert ugyanazt kapom itthon is(kan).
2011. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!