Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sikerülne össze szokniuk...

Sikerülne össze szokniuk (fontos)?

Figyelt kérdés

Pár napja tettem fel egy kérdést a Francia Bulldogokról, és utána még egy kérdést. Most ismét leírom, illetve másolom a kérdés második felét hátha többen válaszoltok így rá.

Ha valaki, aki ráismer és már válaszolt, akkor elnézést az ismétlésért, de szükségem lenne a véleményeitekre, esetleges tapasztalataitokra, és ahogy látom ezen az oldalon sokan vagytok, akik értenek a kutyákhoz és normális válaszokat adtok!:)


Szeretnék egy Francia Bulldog kiskutyát, de:

van egy másik kutyám, akit már szépen felneveltem. Viszont fajtajellegéből adódóan nem nagyon tűr meg más állatot. Séta során nincs gond, de nem tudom, ha ide hoznék egy másik kutyát hogyan viselné.

Parancsolni maximálisan tudok a kutyámnak, de mégis aggódom a kicsi miatt.


Szerintetek? Ha azon múlik inkább lemondok a kis Bulldogról, mint, hogy veszélyeztessem. Viszont annyira jó lenne, a két kedvenc fajtám lenne.:)


24N


2011. máj. 15. 15:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
illetve: összeszokniuk
2011. máj. 15. 15:56
 2/12 anonim ***** válasza:
Zsíraal kend be az orrát de mi a nemük?
2011. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
zsírral? Ezt kifejtenéd bővebben?:)
2011. máj. 15. 16:11
 4/12 A kérdező kommentje:
A nemük: a meglévő kutyám szuka, a kicsit még nem tudom milyen lenne.
2011. máj. 15. 16:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ird le a nemüket!
2011. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi, csak mst láttam, hogy már leirtad:)

Mi ugy szoktattuk a meglévő kan kutyusunkhoz az új szukát, hogy mindig meg kellett vele szagoltatni a popsiját, hogy érezze, hogy ő szuka. Igy is volt, hogy összekaptak, de szerintem próbáld Te is!

2011. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és ez fordítva is működne? Tehát akkor a szuka kutyám mellé, egy kisfiút vegyek inkább? Mondjuk ivartalanítás mindenképp lenne, csak előre leírom, mert még a végén nehogy rosszra gondoljanak a válaszolók...:)
2011. máj. 16. 15:19
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg hát tekintve, hogy a kutyám 45 kilós, a Francia Bulldog meg kicsike ezért (is) aggódom.
2011. máj. 16. 15:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy aggódsz, mi is aggódtunk mikor hoztuk, csak pár napja van nálunk a szuka. Ha hordjuk ki őket futni, sportolni, akkor nincs semmi baj, úgy elvannak egymással, minta ezer éve ismernék egymást, de itthon az egyiknek még muszáj ketrecben lenni, ha éppen nem tudunk rájuk úgy figyelni, mert itthon még annyira nem tűrik meg egymást, mivel az egyik féltékenyebb mint a másik. A kan 30 kg, a szuka 35.

Előző válaszoló voltam.

2011. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És 21/L
2011. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!