Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van össze fognak majd szokni? SOS

Van össze fognak majd szokni? SOS

Figyelt kérdés
Van egy cicá 1 éves és kicsit rossz a természete.Tesóm akar egy husky-t és félek hogy majd Cilu (a cicám) elmegy és nem jön többé haza! SOS
2011. máj. 15. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem fog elmenni a cica szerintem.

Mi 3 cicához hoztunk kiskutyát. Kettővel jól kijött, de 3. cica nagyon utálta, ha a közelébe ment a kutya úgy lepofozta, hogy még nekem is fájt:P A kutya rájött, hogy attól a cicától bizony pofon jár, ha odamegy, nem is piszkálta.

Végül fél éve telt mire a macska elfogadta a kicsit, azóta nincs gond.

2011. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké köszi
2011. máj. 15. 16:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Szívesen még annyit, hogy a macska ragaszkodik a helyéhez. Én inkább a kutyát félteném a helyedben, mert Cilu védeni fogja, ami az övé, nem hátrál meg, pláne egy kölyök kutyától nem.:) Egyszer az említett cicámtól olyan pofont kapott a kiskutyám, hogy még az orra is vérzett picit, úgy meg marta.
2011. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezőjét tudom mondani. ELpusztult a rotink, vele jól kijött a cicám. Ezután lett egy kis vizslánk, aki hiperaktív. A macska eltűnt, rá 4 évre, betegen jött csak haza. Akkor már annyira beteg volt, hogy nem lehetett kezelni, el kellett altattatni. :(
2011. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt semmi gond,mi egy kölyök tacskót hoztuk a szintén kölyök macska mellé,azt hittem,hogy nemfogják elfogadni egymást de úgy játszanak egymással mintha tesók lennének.:)
2011. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nory0722 ***** válasza:

Nekünk volt hideg is-meleg is. Volt olyan cicánk,aki elment itthonról 3hónapra,mert egy kóbor kutya ide tévedt,etettük,és piszkálta a macskát. A másik macskánk csak akkor jön haza,ha a kutyáink nincsenek kiengedve(éjszaka) így őt reggel-este etetjük. Van olyan is,ami idejön a kutyáktól,mert azok nem bántják. Ha letisztázzátok a kölyökkel,hogy a macska nem jó játszótárs és ne harapdálja, akkor nem lesz gond. Szóljatok rá(üssetek kicsit az orrára),ha a macskát piszkálja és az a macskának nem tetszik.


Egyébként a mi egyik kutyánk egyszer kapott egy olyan maflást a macskától a szemébe,hogy be is gyulladt,orvoshoz kellett vinni,mert nem bántotta a macskát,csak kötekedett vele(ugatta),a macska meg megelégelte. Azóta seggel megy a macskák felé:) És továbbra sem bántja őket. Annyi,hogy ha egy macska elszalad,ő utána szalad,mert vadászkutya. De amint a macska megáll,hozzá sem nyúl. Erre még figyelni kell,hogy ne is kergesse!

2011. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
rendben nagyon szépen köszönöm! :)))))
2011. máj. 16. 14:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a kutya kiskora óta a cicával lesz akkor el se szeretnének majd válni egymástól...

De ha többet akarsz tudni akkor olvasd el ezt a könyvet:

A csodálatos kutyadoki

2011. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer azt halottam, hogy meg kell szagoltatni a kutyával a cica fenekét. Akkor még hülyeségnek tartottam, de azóta már több kutya macska párosnál kiviteleztük. Mindegy, hogy melyik az idősebb, eddig nekünk bevált. Azt mondják azért, mert a kutya szeretne szagmintát venni a cicától...a macska ezt nem hagyja...megy a kergetőzés...később el is fajulhat a dolog. Szóval a szagoltatáshoz érdemes "védőruhába" bújni, mert a cica nem tartja túl jó ötletnek, hogy őt szaglásszák. Pár percig úgy kell maradni, esetleg érdemes megismételni 1x-2x.
2011. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem két macskám volt az egyik félénkebb amikor hoztuk a beagle kutyánkat. mind a ketten elmentek és nem láttuk legalább 3 hétig. az egyik azóta sem jött vissza a másik egyszer vissza nézet, én akkor elkaptam és "agyonkényeztettem" kaját adtam simogadtam, s rendszeresen visszajött. mostmár ott tartunk hogy van amikor a kutyaházban együtt alszanak! de a másik macska nem jött vissza:( Ugyhogy neked kell eldöntened mennyire félénk a macskád...
2011. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!