Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

-energikus kutyus legyen (bírja a 2-3 órás sétát)

-lakásban lenne tartva más kutyákkal

-kis/közepes méretű legyen ( 10-18 esetleg 20 kg max)

-egygazdás legyen

-könnyen tanítható legyen, szeressen tanulni


én a pulira gondoltam mert nagyon tetszik a jelleme, csak a külseje nem tetszik :S -> esetleg nyiratni a szőrét rossz dolog lenne ?:D


2011. máj. 15. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én a bullterriert ajánlom.

nekem 11 db van itthon és rendkivül szofogadó, igen energikus és robbanékony, egész nap birja a megterhelést. lakásban is tartható mert tiszta és rövid a szőre. a szukák 20 kg körül vannak, a kanok meg még 5-10 kiloval nehezebbek. középméretű. rendkívül könnyen tanitható és a lényeg h a kutya akar tanulni mert nagyon kiváncsi. elfogadja az egész családot de igazán csak 1-2 emberre hallgat. és a bullterrier az egyetlen olyan fajta a bullok közt akik a gyerekeket nem bántják. öcsém(3) a 11 bullt között játszik és folyton nyúzza őket és azok nem bántják.

személy szerint a szukát ajánlom.

és azért mert izmos és durva kinézete van még nem vérengző vadállat hanem 1 keelhető állat

2011. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem pulim van és én nyírom a szőrét. Tegyek fel róla képet?
2011. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

megköszönném :)

köszi a válaszokat

2011. máj. 15. 19:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Az Angol cocker spánielre is illik a leírás, de neki is igényes a szőre. A puli is szép, ha rendezve van. Esetleg Beagle?
2011. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A beagle, spániel egygazdás??

A szőr gondozással nem lenne gond!

2011. máj. 15. 19:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Kitettem kérdésbe a képeket. A puli egygazdás, csak ajánlani tudom (:
2011. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Beagle-t nem tudom, de a spani igen. Nekem 2 van, de a párom mondhat nekik akármit, ha én közbe mondok vmit, az übereli. Rögtön azt csinálják, amit én mondok.
2011. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

PULIT NEM SZABAD LAKÁSBA VINNI!!!!!!Ő terelőkutya! arra van kitenyésztve hogy a nyájat őrizze és nem arra hogy a lakásba mászkájjon! (és ezt nem leszólásnak vedd légyszíves mert nem annak szántam!)

inkább fogadj örökbe egy édes kis kutyust a menhelyről! Hidd el egygazdás lesz,tapasztalatból mondom!

2011. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Border Collie is terelőkutya még is tartják lakásban és semmi probléma nincs vele.
2011. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

bischon havanese , hogy miért?

- egy energiabomba

- ha kutyákhoz van szoktatva nincs vele semmi gond

- kis méretű de nagyobb mint a csivava főleg a kanok

- egy gazdás

- nagyon okos és szeret tanulni.


:) Sok sikert hozzá

2011. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!