Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet 2 helye? (Kérdésed túl...

Lehet 2 helye? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nemsokára hozom haza a kutyusom. Eddig mindig kinti kutyáim voltak,ő kinti-benti lesz. Lesz ugye kint kutyaháza,meg bent párnája. Meg lehet neki mindkettőhöz tanítani a Helyedre! vezényszót?
2011. máj. 16. 11:39
 1/6 anonim válasza:
Persze!!!! Miért ne lehetne?!
2011. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Nem fog összezavarodni?
2011. máj. 16. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmék kertes házban laknak és van 3 kutyájuk,akik kint is és bent is laknak.És ez a kutyiknak is jó mert kint is futkozhatnak az udvaron de ha úgy gondolják bent is lehetnek.Bár ez a helyedre vezényszó nekem egy kicsit furán hangzik de te kutyád és te neveled,de mi a kutyánknak nem szoktuk ezt mondani!
2011. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fog összezavarodni, mert egy kutyának kialakul úgy is egy kedvenc helye, amit majd előnyben részesít. Ez vagy kint lesz, vagy bent. Attól is függ, mennyire lesz ragaszkodó, lehet mindig ott akar lenni ahol te vagy...
2011. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kézenfekvő a két vezényszó:

- párnádra

- házadba

2011. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, működik a helyedre több helyen is. Az enyém az ágyába tudta, aztán az ágyat kicseréltem boxra, abba is első szóra belement. Mindkét helynél gyakorold vele, menni fog. Plusz ha arra mutatsz, abból is tudni fogja.
2011. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!