Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan helyet keresek Budapeste...

Olyan helyet keresek Budapesten ahol felnőtt korában az erdélyi kopóm találkozhat vaddal (pl vaddsiznóskert). Akinek vadászkutyája van hogy oldja meg azt hogy ki tudja élni az ösztöneit?

Figyelt kérdés
Nem fogok vele vadászni vagy bármi, csak szeretném elvinni, hogy hogyan reagálna, és kiélhesse az ösztöneit. Akinek vadászkutyája van, és nem dolgozik vele az hogyan oldja meg a fárasztást? 6 hónapos korától visszük suliba, de utána azért kéne vmi.
2011. máj. 16. 13:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ez baromság...
2011. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
és miért is?
2011. máj. 16. 13:49
 3/23 A kérdező kommentje:
nógrádban pl van vaddisznóskert, ezért is vannak h vadászkutyák védett környezetben gyakorolhassanak.
2011. máj. 16. 13:50
 4/23 anonim ***** válasza:
De ha nem akarsz vele vadászni, és nem lesz vadászkutya belőle, akkor csak feleslegesen ingerled vele. Inkább egy olyan sportot találj ki vele, ami leköti megmozgatja, kifárasztja.
2011. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Vagy vadászkutya, vagy nem. Ha nem akkor ne idegeld vaddisznóval (és a vaddisznót se idegeld a kutyával) akkor mozgasd le,mint bármelyik másik kutyát.
2011. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

az a gondom, hogy az úszás tök jó lenne neki, de arra sajna nincs lehetőségem hogy oda elvigyem, ezért gondoltam ez jó lenne neki.

Hobbi szinten amugy lehet velük tanulni én úgy tudom, csapázás és társai. nem kel, ahhoz vadásznak lenni.

2011. máj. 16. 14:22
 7/23 anonim ***** válasza:
Lehet, de na akard egy vaddisznóskertbe vinni. Egyrészt felidegesíti a vaddisznókat,de rájuk nem engedheted, tehát ő is tiszta ideg lesz.
2011. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

tudom, nekem is elég vegyes érzéseim vannak ezzel vaddisznóskerttel, de reméltem h valakinek van vmi alternatív ötlete, amiben nem kéne vadakat zargatni...

na mind1 majdcsak kitalálok neki vmit.

2011. máj. 16. 14:32
 9/23 anonim ***** válasza:
barátnőmnek is kopója van, ő minden nap viszi az erdőbe sétálni 2-3 órákra. soha nem fordult még meg a fejében, h mindenféle vaddal összeengedje, a kutya így is kiválóan érzi magát, az erdőben kap elég ingert, szaladgálhat, akár más kutyákkal is játszhat, ha találkoznak.
2011. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Most ez olyan, hogy van egy juhászkutyád, nem feltétlen veszel mellé egy nyájat is...attól még kiválóan elvan, ha foglalkoznak vele. Menjetek sétálni az erdőbe, kutyasuliba, akár futni is, túrázni...stb
2011. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!