Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hal meg egy kutya a...

Miért hal meg egy kutya a beoltás után?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja? Nincs itt orvos szerintem. Sok oka lehet. Nem volt egészséges, amikor oltották. Allergiás volt az oltóanyagra és későn vették észre. Nekem hirtelen ennyi....
2011. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy már fertőzött volt, és az oltással felerősödtek a vírusok... csak egészséges kutyát szabad oltani.

milyen oltást kapott?

2011. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez csak érdekelt, mert nagyon féltem beoltani a 6hetes kiskutyámat :(
2011. máj. 16. 21:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyakoribb, hogy az oltatlan kutya hal meg valamilyen fertőzésben. Vidd el egy megbízható állatorvoshoz, majd ő megnyugtat,hogy semmi baj nem fog történni.
2011. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ezek elég ritka esetek...és űlatlában már beteg volt a kutya. olyan kicksi még h az első parvoba belehal. nnyugodtan vidd el beoltatni. ez igy helyes. semmi baja sem lesz. ne sufnidokihoz vidd. ez egy temrészetes dolog.

olyan is előfordul h valaki belehal egy vakbélműtétbe mégsem félnek tőle az emberek. ezek nagyon-nagyon ritka esetek. ott más baj huzodott nem az oltás.

2011. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de neki nem még egy oltása sem ezért félek nagyon
2011. máj. 17. 11:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Rendes orvos megvizsgálja az első alkalommal a kiskutyát. Ha talál valami kicsi gondot is, kikezeli és utána olt.

Az első oltásnak van rizikója, hiszen nem lehet tudni, miként reagál rá a kutya. De pont annyi, mint neked, hogy az utcán a fejedre esik valami. Azért még kimész az utcára.

2011. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nagyon kicsi a kockázata h bármi baja lenne. eddig életemben összesen 7 db kutyám volt (ált.2 db egyszerre) és még soha nem volt baja egyiknek sem. annak van kockázata ha nem oltott.ne aggódj, jó doki csak egészséges kutyát olt be.

tessék oltatni, nem véletlenül találták ki.

2011. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
még ma elviszem megbeszéltem itthon is :) és 2000Ft szerintetek nem olcsó egy oltásra???
2011. máj. 17. 13:29
 10/10 anonim ***** válasza:

sztem ez változó h ki mennyit dob rá.

nekem most a veszettség és a kombinált együtt lesz 5000

2011. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!