Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya ehet fokhagymát?

A kutya ehet fokhagymát?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam hogy az jó a kullancsok ellen. Mármint nem szeretik a szagát. És ha ez igaz, nem árt a kutyának?
2011. máj. 16. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

neked árt a fokhagyma?


jaj büdi a pofikád? ú ezt elfelejtettem :)


a fokhagyma baromi egészséges, kutyának pl. giliszta ellen is jó

2011. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
*büdi a pofikád tőle :) a "tőle" kimaradt :D
2011. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Ehet fokhagymát, mi is azt etetünk az ebbel :)

Lehet kapni fokhagymaport is, az jó sokáig elég, meghinted vele a kajáját és kész. Bár eleinte lehet hogy nem eszi meg (mint a mienk), de ha más kaját nem kap, akkor rájön hogy csak az van, és meg fogja enni :) esetleg tekerd párizsiba vagy ilyesmi :)

A port neten is meg tudod rendelni, Bewi Dog a márkája.. a tápot is tudom ajánlani tőlük :)

Nyugi, nem fog ártani a kutyunak :) max húzza majd az orrát mert nem nagyon szeretik :D

Sok sikert :)

2011. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Minikitty ***** válasza:
16%

NE adj neki!!!!

Rengeteg növény van, ami mérgező a kutyákra. A kutya NEM ember, a hagyma árthat neki. Az én kutyusom is ezért pusztult el (összerágta egy liliom hagymáját). Ne adj neki, főleg ha még kölyök, belepusztulhat!!!!

2011. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
utolsónak: azért egy virág hagyma és a fokhagyma nem ugyan az. Amúgy meg javítsatok ki, ha tévedek, de ha gyártanak direkt fokhagyma port a kutyáknak, akkor csak nem mérgező nekik...
2011. máj. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szia!


Itt azt írják, mérgező a kutyáknak...


[link]

2011. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nem
2011. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és a kutyáknak való fokhagymapor az miben segít?
2011. máj. 22. 10:55
 9/13 A kérdező kommentje:
mert gondolom akkor ha ez egészséges, abból kiszedik azt, ami nem jó a kutyának.
2011. máj. 22. 10:55
 10/13 A kérdező kommentje:
távol tartja a kullancsot..ez a cél. látom a webkutyán is lehet rendelni, mi mindent onnan szoktunk. Ha van valakinek ilyen, az meg tudja írni, hogy egy goldennek meddig lenne elég a fél kiló? mert azt látom, hogy azért nem olcsó
2011. máj. 22. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!