Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Royal Canin tényleg nagyon...

A Royal Canin tényleg nagyon rossz minőségű táp?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sztem acana és a royal canin a legjobb...mi a baj vele?
2011. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dehogy is...jó táp de az árához képest nem annyira. Túl drága és nem éri meg de nem rossz.
2011. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 xnorkax ***** válasza:
100%
Ezerszer jobb, mint a Chappi és társai, de tényleg kissé sokat kérnek érte. Nálunk bevált mondjuk. :)
2011. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
nem, nagyon jó táp, csak durván túlárazott.
2011. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt hallottam, hogy nagyon silány minőség az árához képest, meg sem közelíti az Acana, Orijen, Taste of Wild tápokat. Nézzétek meg ezt a táblázatot: [link]

Itt is 1 csillagot kapott.

2011. máj. 17. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:

ez egy jó honlap de csak akkor ha valaki érti mi van odaírva...a tápok elég kevés összetevőjét nézik és az se biztos hogy éppen ugyanaz van benne mikor bevizsgálták...pl az ACANA már nagyon másból áll mint mikor ezt csinálták.

A Royal egy drága táp közepes minőségű összetevőkből, valójában a reklámot fizeted meg mint pl az Eukanuba esetében is. Az orjen, Acana jó minőségű tápok de csak felnőtt kutyáknak. Mind a kettőben magas fehérje és energia tartalom van amitől sok kutya túl gyorsan megnőhet és jöhet a Tesco táp diéta (ahogy állatorvosom fogalmazott mikor életem első/és utolsó Acanán nevelt kutyájával rohangáltam hozzá mert csonthártya gyulladása volt)

ezeket olvasd el és ez alapján keress tápot:

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó közepes minőségű tápok,pl.Josera,tökéletesek.
2011. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is a Joserára esküszöm! nem tartalmaz szóját (A vizsgálatok szerint a CSD létrejöttének egyik oka pl. a génmanipulált szója magas ösztrogén tartalma) nem túl erős táp de nem is gyenge...szerintem jó.
2011. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jaja, én is 2 fajta joserával etetem a kutyáim.
2011. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kis kiszerelésben ezt lehet kapni? josera.
2011. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!