Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jól tettem? Ti...

Szerintetek jól tettem? Ti mit tettetek volna az én helyemben?

Figyelt kérdés

Tegnap mentem hazafele suliból, és egy vasúti átjárónál csak annyit látok, hogy egy férfi egy zsákot ver bottal. Automatikusan lehúzódtam az út szélére, és felkaptam a táskám, ami elég nehéz volt, mert tele volt könyvekkel. Fogalmam sincs honnan tudtam, talán megérzés volt, de 100%-ig tudtam, hogy abban a zsákban egy kutya van. Ahogy közelebb értem, hallottam a kutya sírását. Ahogy odaértem, azzal a lendülettel fogtam a táskám, és tiszta erőmből pofánb@sztam azt a férget. Kivettem a kutyát a zsákból, fölkaptam és mielőtt elindultam volna a kocsihoz, leköptem a földön fekvő csávót. Ha ti láttatok már hálás teremtést! Az anyósülésre tettem a kutyát, és elvittem az állatorvosunkhoz. A kutya egész úton remegett, én meg nem mertem hozzányúlni, nehogy fájdalmas ponthoz érjek és megharapjon. Csak a feje búbját vakargattam. Egész úton a farkát csóválta. Aztán azon gondolkodtam, hogy ki kellett volna hívnom a rendőrséget, de annyiszor hallottam már, hogy nem lett semmi az ügyből, és az állat visszakerül a gazdájához. Én nem bántam meg, hogy nem hívtam rendőröket, jobban esett megütni azt a szemetet. Amúgy a kutyának eltört az egyik bordája, de fel fog épülni. Fél éves keverékről van szó. Most az orvosnál van megfigyelésen, de amint felépül hazaviszem. Akartam mégegy kutyát, de nem ilyen körülmények között...Ti mit csináltatok volna az én helyemben?

20/L


2011. máj. 17. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Hős vagy! :) Megmentetted az életét! :) Csak a kalapomat emelem előtted, mert én nem mertem volna odamenni az ürgéhez. Örülök hogy még vannak ilyen emberek! :)
2011. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én még meg is rugdaltam volna...


De komolyra fordítva a szót, én nem mertem volna ezt tenni, amit Te. De nagyon tisztellek érte. Féltem volna kiszállni a kocsiból, nem vagyok valami erős csaj.. Viszont ráordítottam volna a kocsi biztonságából, miközben hívom a rendőrséget, és a bátyámat, aki helyettem verte volna agyon.

2011. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Őszintén szólva elborult az agyam és nem tudtam mit csinálok. Szerintem te is így tettél volna, ha látsz egy ilyet!
2011. máj. 17. 17:35
 4/23 A kérdező kommentje:
Alapból nem vagyok egy agresszív típus, de ebben az esetben kijött belőlem az állat.
2011. máj. 17. 17:36
 5/23 anonim válasza:
100%
jól csináltad !!!!!!!!!!kutyus biztos nagyon hálás neked ,az a b*n*ó, b*r*m meg megérdemelte!!!!!!!!
2011. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül ugyanezt. Tuti nem hagytam volna, hogy tovább üsse a kutyát, bár én ilyen esettel még nem találkoztam személyesen, egészen biztos nem hagytam volna, hogy tovább üsse a kutyust. És nem csak hang vagyok hozzá. Jól tetted!

(Bár én leköpni nem biztos hogy leköptem volna:).)

Nagyon hálás kiskutyád lesz, meglásd!:)

2011. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bátor vagy! Nem sokan merték volna ezt megcsinálni! Megmentettél egy életet!

Remélem a kutyus minél előbb felépül és boldog kutya lesz belőle! (:

2011. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez a leköpés dolog gusztustalan, de ember az ilyen? Nem hiszem. Én az ilyeneket nem csak leköpném. A kutyusnak jó helye lesz, van már egy beagle kutyusom, jól ellesznek 2en.:)
2011. máj. 17. 17:39
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyesen cselekedtél. :) Jó hogy vannak még ilyen emberek.. én nem tudtam volna odamenni,eléggé félős vagyok,de a kutyákat imádom. Az a féreg ,meg remélem most megtanulta ,hogy mekkora ba*omságot csinált!D*göljön meg!
2011. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jaj, örülök, hogy ilyen sokan értenek velem egyet! Mindenkit felpontoztam!:)
2011. máj. 17. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!