Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyszerű kérdés . Bichon...

Egyszerű kérdés . Bichon Havanese vagy Westie?

Figyelt kérdés

Miben jobb az egyik a másiktól ?

Melyik tartható udvaron is ?

Melyik az "idegesebb" kutya ?

és stb...


2011. máj. 17. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nekem westie-m van, bár lakásban tartom, sokat vagyok lenn vele falun. szerintem kintre a westie jobb lenne.

"idegesebb" alatt nem tudom mit értesz, de azt tudom, hogy a westie-k nagyon makacsak és önfejűek, legalábbis az enyém. gyorsan tanul alapvetően, de van, hogy a saját feje után megy.

ennek ellenére nagyon tudom ajánlani. ha újra kellene választanom, akkor is gondolkodás nélkül westie-t vennék. imádom :) bár gondolom, mindenki így van a saját kutyájával, akár westie, akár más fajta :)

2011. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Havanese a tuti. Ő jobban brja az udvart. De ezek lakáskutyák. Bent tarts a házban. Tulajdonképpen egyik sem szeret kint lennni.
2011. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hülyeség hogy egyik sem szeret kint lenni. Az én havanesem például imád kint lenni.
2011. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

ha kicsi korába megszokja h kint van akkor szerintem nem lesz baj .vele

ugyhogy nem értek vele egyet h csak benti kutyak

2011. máj. 17. 20:40
 15/18 anonim ***** válasza:
A havanese imád kinn lenni, rohangálni, játszani, de estére be kell engedned. Igényli a gazdi közelségét mivel társasági kutya. Nem érezné jól magát egyedül a kertben ha te nem vagy kinn vele. Ha kinn akarod tartani akkor inkább a westit ajánlom.
2011. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 aracsi993 ***** válasza:
Az én havanesem télen is kint alszik semmi baja sincs nagyon eleven nem is szeret bent lenni a lakásban igazi minden lében kanál. Azt hiszi h ő a kiskirály. Én mindenképpen azt javaslom h ivartalanítsátok mert sok kellemetlenségtől szabadítjátokmeg magatokat...tapasztalat:)
2011. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 v.rajen válasza:
Kutyája válogatja... Az én havanese-m egy különc, nem igazán társaságkedvelő, csak a családtagoktól fogadja el a simogatást (de tőlük korlátlan ideig :D), az idegen gyerekeket egyáltalán nem kedveli. Kirándulni szoktunk vele, póráz nélkül sem kóborol el, pedig nem lett különösebben tanítva. 12 éves, ebből 10 éve kertes házban élünk, és ő kint "lakik". Télen is. Ha nagyon hideg van, összebújik a házában a lakótársával, egy border collie-val, de nem jön be. Amíg lakásban laktunk, benti kutya volt az első két évében, az ellen sem volt semmi "kifogása", hogy csak sétálni visszük le, nem egész nap van kint. Lakásban tartásra a legjobb fajta, nincs "kutyaszaga", és nem hullik a szőre. Amióta kinti kutya lett, a szőre azóta sem hullik, de már nem szagtalan.
2011. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én a bichon havanese-t ajánlom!sokkal cukibb és nagyon okos ,könnyen tanitható!Nagyon játékos,szeretetre méltó és nagyon aranyos
2012. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!