Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírtátok kivárni? Már...

Hogy bírtátok kivárni? Már beleőrülök.

Figyelt kérdés

Itt olvastam nemrég egy kérdést és elárulta benne a kérdező, hogy kínai kopasz kutyát szeretne. Na amikor elolvastam olyan rossz érzés tört rám:(

Tavaly óta várom, hogy végre legyen előjegyezhető kölyök egy bizonyos tenyésztőnél, de "csak" július közepe felé fognak megszületni a kiskutyák. Olyan rossz, hogy még ennyit kell várnom rá:(

Már számolom vissza a napokat is:) Csak az a baj, hogy mióta elolvastam a kérdést egész nap a kiskutya jár a fejemben.


Hogy vészeltétek át ezt a várakozást?:)


2011. máj. 18. 11:43
1 2
 1/17 Kaileena2 ***** válasza:
Én a cicáimmal vagyok hasonló helyzetbe.Mindíg alíg várom,hogy megszülessenek és minden nap megnézem,hogy megvannak e már.Foglald el magad valamivel,elvégre egyszer csak meglesznek már.
2011. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nyugi én az első kölykömre 2 évet vártam. A 3. kiskutyám volt még ilyen...rá 6 évig vártam :D (egyszerűen nem született olyan törzskönyvű, minőségű és színű kölyök amilyet szerettem volna)

Én ezt úgy kompenzáltam, hogy mindig nagyon jóban lettem a tenyésztővel, elmentem hozzá többször látogatóba, elvitt magával kiállításra (még az első kutyám előtt) arra a kutyámra amire 6 évig vártam kb addig jutottunk, hogy a tenyésztőjével annyira jóban lettem, hogy most is rendszeresen szoktunk találkozni (a kiállításokon kívül is) és a legtöbb családi "buliba" elhívnak :D Nagyon sokat tanultam tőlük és ezért örök hála nekik. Együtt izgultunk végig a fedeztetést, hajnali 3 kor én voltam az első akit hívott hogy el kezdett elleni a szuka és a szülés alatt is végig együtt izgultunk.:)

2011. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én 2 évet vártam a kutyámra.

Amikor kiderült h milyen párosítások lesznek a tenyésztőnél, és én tudtam h melyikből szeretnék, rögtön lefoglaltam. Ez kb 2 évvel azelőtt volt h elhozhattam végül a kölyköt. Értesített arról h mikor kezdett el tüzelni a szuka, mikor volt a fedezés, majd egyből tette fel a képeket a kölykökről. Plusz utána kiderült h csak 3 hónaposan hozhatom el (valami hülye olasz törvény miatt), de már 7 hetesen ki kellett választani (videó alapján), mivel én voltam az első választású és a többi tesója mind Olaszországban maradt.

De megérte. Egy olyan jó és tökéletes kutyát kaptam, amilyet szerettem volna :o))

2011. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az előző kutyámra (most 1 éves) 4 évet vártam. Azt hittem, hogy megőszülök, de csak megérkezett:)

Köszönöm a válaszokat, természetesen jöhetnek még:)

2011. máj. 18. 11:58
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba kérdéseid vannak hallod. Kivárod, mert muszáj, nincs más lehetőséged. És pontosan így is kell átvészelni: vársz.
2011. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze, de ez olyan jóleső várakozás:) Tartsd a kapcsolatot a tenyésztővel, olvass minél többet a kutyusról, hamar eljön, hidd el:)
2011. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is pont most várom a kutyusom. MOndjuk nekem már csak 2 nap,és hozom haza :)

De tudom milyen szar a várás, már én is teljesen odavagyok,számolom,hogy hányat kell aludni xD

2011. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerûen: nem vártam éveket, bementem egy menhelyre és elhoztam egy kis tündéri pofájú, kb. egyéves keveréket.
2011. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérdező! Csak nem neked is kínai kopaszod lesz?:) Ha igen, melyik kennelből? Én egy hete hoztam az el az enyémet.
2011. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Majd csak eljön az idő:)

Amúgy milyen fajta ?

2011. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!