Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes ezzel a táppal etetni?

Érdemes ezzel a táppal etetni?

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg Acanával etetek, de sajnos nem sokáig tudom ezzel etetni a kutyámat, mert már nagyon drága. Ez a kennel's favourite árban teljesen megfelelne, de nemtudom hogy milyen minőségű.


2011. máj. 18. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kennel's -szel etetek. Nagyon jó! Sokan dícsérik. Nézd meg a honlapjukat! sokkal olcsóbb, és szívesen eszi a kutyám is!Teljesértékű, úgyhogy csak ajánlani tudom!
2011. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az Acanáról néhány hónapja tértünk át erre:


[link]


Ugyanúgy gyönyörű tőle a szőre, a széklete is rendben van és árban is nagyon barátságos, úgyhogy csak ajánlani tudom. Ja és nem mellesleg imádja is.

2011. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk kóstolót,de a kutyám hozzá se nyúlt.Sokan dicsérik,úgyhogy ez nyilván nem a táp hibája.Megkóstoltam egy szemet és borzalmas keserű,lehet ezért nem ette.

Mi Brit-tel vagy Josera-val etetünk,mindkettő jó.

2011. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! A dado az sajnos kilőve, hiszen ugyanannyiba kerül, mint az Acana. Néztem még a Britet is, meg a Joserát, de összetételben mintha a Kennel's jobbnak tűnne, de nem biztos.
2011. máj. 18. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!