Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera tápban hány százalék...

Josera tápban hány százalék hús van?

Figyelt kérdés

Az összetételt mindehol leírták, de arról nem találtam, hogy hány százalék hús van benne, és nem állati melléktermék-e, hanem tényleg hús.

A junior és a felnőtt is érdekelne. Köszönöm.


2011. máj. 18. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi ezt etetjük, ehhez oda van írva a hústartalom. 25%.

[link]

2011. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves Első:

a kérdésem az lenne hozzád, h etettél-e már a Josera Agiloval? És ha igen akkor mi a különbség az Agilo és az Active között? Mert ugye az Active kb. ugyanannyiba kerül, de 5 kilóval több van a zsákban... Szóval neked mik a tapasztalataid? Milyen fajta kutyát etetsz vele és milyen munkát végeznek, heti hányszor? Köszönöm!


(én most Agiloval etetek...de a pénz nálam is számít...sajna)

2011. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az Agilo-t még nem etettük (meg vagyunk elégedve az Active-al), de Regular-al már igen, ami szinte ugyanaz, mint az Agilo. Mindkettőben van hal, 25/15 mindkettő. Itt meg tudod nézni az összetételt, ha rákattintasz a képekre.

[link]

Az Active viszont olcsóbb, mint a Regular (ezért tértünk át), a kutyákon különbséget nem tapasztalok.

3 kutyánk van, egy 15 hónapos kuvasz és két 1 éves berni pásztor. Sokat ugrálnak játszanak egymással, naponta több órát. Szoktuk még vinni ezenkívül őket sétálni is. Tehát sokat mozognak. Jó kondiban vannak, szép fényes a szőrük, a végtermék sem sok.

2011. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még valami. Az Active és a Regular prémium táp, az Agilo pedig tenyésztői táp.
2011. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszi!!

És mi a különbség jelen esetben a prémium és a tenyésztői táp között?

2011. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a tenyésztői tápok kicsivel gyengébb minőségűek. Ha nem jól tudom, elnézést, aki okosabb, javítson ki!
2011. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a fehérje és a nyershamu aránya utal a hús minőségére-ha a nyershamu több mint a fehérje 25%-a akkor tartalmazhat a táp növényi fehérjét, csontlisztet, egyéb vágóhídi maradékokat(ezek csak részben hasznosulnak hiába kecsegtető a fehérjék aránya) ha ettől kevesebb a nyershamu akkor biztosan minőségi hús van feldolgozva(ebben az esetben a fehérjetartalmat kettővel szorozva közelítőleg megkapod a hústartalmat)
2011. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Írnál erre konkrét példát, ha megkérlek?

2011. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!