Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek ha az utcán egy...

Mit tehetek ha az utcán egy férfi bántalmaz kutyát? (lenn)

Figyelt kérdés
Egyik nap sétáltam, mikor láttam hogy egy részeg férfi üti, rúgja a kutyáját, mert az nem ül le neki..Mikor leült, lelökte a dombról, hogy 'ne ide te hülye.' Beszóltam neki, mert meghasadt a szívem azon a kutya arcon..Hogy ne, érti mit csinál rosszul..Ekkor fenyegetett, és felém jött.Persze el siettem, nem tudtam mit tenni..De mihelyst el mentem még jobban ütötte..Ilyenkor kinek telefonálhatnék? Állatvédők, vagy kik segítenének?
2011. máj. 18. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatvédők:) Amúgy én ilyet látnák szétütném a fejét:)
2011. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hidd el én is! De én 15 évessen gyengén, hogy menjek oda a matt részeghez?
2011. máj. 18. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
odamész jobban megver mint a kutyát
2011. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Rendőrséget kell ilykor hívni. Legalábbis szerintem. Nem tudom, pontosan hogy van ez, de azt hiszem Mo.-on az állatvédőknek nincsenek olyan jogaik, mint az Animal Planet-es állatrendőrségnek, ilyenkor az állatvédők is a rendőrséget hívják, úgyhogy ennyi, Rendőrség.
2011. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
legalább felvidulnak a fiúk egy kicsit bent az örsön
2011. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!