Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsisok! A ti tacskotok is...

Tacsisok! A ti tacskotok is féltékeny más kutyákra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 20:52
 1/7 gritty válasza:

Nekem is volt és állíthatom, hogy ez az egyik legjobban emberi tulajdonságokkal felruházott fajta.

Hihetetlen egyéniség és igen, tud féltékeny lenni.De persze nem csak a Tacskó.

2011. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem csak volt tacskóm. hát többen voltak, vagyis hárman laktak. a tacsi mindenhol első szeretett volna lenni, képes volt belecsipni a másik kettő lábába, de ezzel nem ért el semmit. egyszer kétszer helyrepofozták a nagyok, de mindig is egy kis idézőjelben hárpia maradt. de amugy nagyon szerettem a kis hülyét.
2011. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém nem szerette ha más kutyáját simogattam, gyorsan a kezem alá tolta magát, és annyira nézett a szemembe szemrehányóan. De én mondtam, neki, hogy te vagy a világ leggyönyörűbb kutyája.
2011. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem tacsi keverékem van, de nagyon féltékeny tud lenni, annyira imádom =)
2011. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tacskókopóim vannak. Elég féltékenyek. Mindig kitúrják egymást az ölemből. :)) Az egyik különösen féltékeny. Ha másik kutyát simogatok, akkor pedig lefekszik elém, lehajtja a buksiját és addig néz óriási, szomorú szemekkel amíg oda nem megyek megvigasztalni. Aztán egy ideig duzzog, utána pedig ugyanolyan, mint előtte. Igazi kis egyéniség. Imádom őket. :)
2011. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mienk ráugrik a nagy kutya hátára ha a nagyot simizem, mert nehogymár :D
2011. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém túl öntelt ahhoz, hogy kimutassa a féltékenységét, inkább sértődötten elvonul és látványosan tüntet.
2011. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!