Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok az ultrahangos...

Hallottatok az ultrahangos ugatásgátlo nyakörvröl?

Figyelt kérdés

Tudom sokan ellenzik ezeket a dolgokat,az elektromost nem is akarom kipróbálni,ez viszont nem tünik kegyetlenkedésnek.Próbálta már valaki?


Mielött lehurrogtok,azért kell a 2 westimnek,mert a szomszédok közül egy van aki a minimális ugatást se viseli el,mert mikor dolgozom,néha ugatnak a kuyáim,mondjuk ha kintröl más kutyákat hallanak,stb.


tapasztalatokra lennék kiváncsi,ha valaki mégis ellenzi kérem megfelelő hangnemben tegye.

Köszönöm.


2011. máj. 19. 08:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hallottam.

A mi kutyánk egész éjjel ugat. Megszoktuk és a szomszédokkal is jóban vagyunk.


Inkább próbálj barátkozni a szomszéddal.

2011. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi,és tapasztalat esetleg???:))
2011. máj. 19. 08:21
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Társasházban laksz? Ha igen, akkor miért neked kell igazodnod a szomszédodhoz? Aki a minimális ugatást sem viseli el, az szerintem már magára vessen. Én biztos nem tenném ki a kutyáimat ilyennek egyetlen gyenge idegzetű szomszéd miatt. Ő is igazodhatna egy kicsit, nem muszáj mindig neked. :)
2011. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem lehet barátkozni vele,öreg mindig ráérő nyugdijas,és már több kutyát is elüzött a lépcsöházból.most az ugatás itt a gondja.Ahol eddig laktam,meg tudtam beszélni a szomszédokkal,de onnan el kellett jönnöm,itt meg még maradnunk kell pár hónapig,de ha nem teszek semmit kötelezhetnek rá h elvigyem a kutyákat.Sajna minden -amugy béketűrő-szomszédot ellenünk fordit.
2011. máj. 19. 08:23
 6/20 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla és nehezen hiszem, hogy működik, de ha valaki elmagyarázza a működési elvét, akkor meggyőzhető vagyok! :)
2011. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én is csak vaterán láttam,ezért lennék rá kiváncsi mert humánusabb megoldásnak tartom mint az elektromost.
2011. máj. 19. 08:31
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Ha működik is, és elfojtja az ugatást, akkor lesz helyette más probléma, pl. otthoni rombolás. Ha nem egész nap vonyít a kutya, hanem csak jelez ha zajt hall, akkor a szomszéd a hülye.


Egyébként ajánlom neked a skype-ot. Bemikrofonozod a lakást pár napra, fejedre teszel egy fülhallgatót meló közben, és ha ugat, rászólsz. Érdemes kamerázni is, hogy lásd a döbbent fejét mikor rászólsz :)

2011. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
sajna nem olyan a munkám h netezhessek igy ez kilöve kedves utolso,de tényleg kiváncsi lennék....
2011. máj. 19. 08:38
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ultrahangos nyakörv, elektromos nyakörv, szép és jó, bár én nagyon ellene vagyok.

A kutyák lehet azért ugatnak, mert szoronganak. A nyakörv hatására lehet nem fognak ugatni, de attól a szorongás még nem múlik. Így elkezdik rágni a bútort, vagy saját magukban, esetleg egymásban fognak kárt tenni, amiknek csúnya következményeik lehetnek.

2011. máj. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!