Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elpusztult a kutyám, ezért...

Elpusztult a kutyám, ezért újat szeretnék, amit már ki is néztem. Magyar vizsla és Labrador keverék, egy éves. Apu viszont azt mondja nem hozhatom el mert túl sokat eszik. Kb. Németjuhász nagyságú. Tényleg sokat enne és kb. hány grammot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Kb egy,másfél kiló kaját eszik meg,mondjuk vegyesen konzerv és száraztápot,de szerintem simán kaphat házikosztot,így már nem is kerül olyan sokba...Drukkolok,remélem sikerül megyőzni a papádat!
2009. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora termetű kutyának jó minőségű tápból 40 dkg bőven elég. Persze keverheted konzervvel vagy házikoszttal is. Hogy kinek mi a sok, az már egy másik kérdés...
2009. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Második vagyok.

Itt találsz etetési útmutatót:

[link]

2009. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám szintén vizsla-valami keverék. Kb 25 kiló. A 18 kilós Acana táp, ami 11000 Ft 2 hónapig tart ki nála - vagyis 5500 Ft/hó-ból meg van oldva a kutya minőségi táplálása.
2009. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Apukámat sikerült meggyőzni, tegnap elmentünk a menhelyre és elhoztuk.:D
2009. márc. 20. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!