Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az h a 9 hónapos...

Miért van az h a 9 hónapos golden retrieverem jobban örűl hogyha a családból más simogatja?

Figyelt kérdés
Miért van az h a 9 hónapos golden retrieverem jobban örűl hogyha a családból más simogatja. (én vagyok a gazdija:játszok vele, etetem, sétáltatom). Amikor simogatom (sokszor) annyira már nem szokott örűlni de persze ha más simogatja a családból össze vissza ráncigálja a farkát. ez miért van?
2011. máj. 19. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Két oka van. A goldi családi kutya, így a család a gazdája. Másik pedig, mivel te foglalkozol vele a legtöbbet, a többi családtagot ritkábban látja és jobban örül neki, hogy végre valami új személy...De ez nem jelenti azt, hogy őket jobban szereti, ez csak egyfajta "újdonság varázsa" nála, kihasználja hogy más is simogatja nem csak te.
2011. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem,köszi:)
2011. máj. 19. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van! :) ha pl. t is állandóan egy személlyel lennél otthon, biztos jobban megörülsz, ha valaki más is hazajön! :)
2011. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!