Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya vásárlásánál mit...

Kiskutya vásárlásánál mit kell nézni?

Figyelt kérdés
Németjuhászt akarok venni őrző-védő-nek melyik a jobb szuka vagy kan?Jelzem kezdő kutyás vagyok.Mit kell nézni vásárlásnál?
2011. máj. 19. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Törzskönyvet, szülők diszplázia szűrési eredményeit (nj-nél lehetőleg a nagyszülőket is), a szülők munka és/vagy kiállítási eredményeit.
2011. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, a német juhászkutyásoké az egy külön világ. megvannak a nagy nevek, a klikkek, a trendek... és mindezt szorozd be kettővel, mert show és munkavonal már megint két külön dolog.

anno én is elgondolkoztam rajta, hogy munkás német juhászt veszek, de mivel pont csak egy kicsi rálátásom volt a nj-os társadalomra (tehát pont annyi, hogy tudtam, hogy van, de nem ismertem rendesen), ezért inkább más fajta mellett döntöttem.


itt van egy elég komoly fórumuk, olvasgass picit, hátha könnyebb lesz... [link]

2011. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mit eszik, mit ettek a szülők, hányadik alomból van a kicsi, mennyi idő telt el a szülések óta, tartást, járást, hallást, sérv, golyócskák, lábak tartása, de nézde meg ezt:


[link]

2011. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!