Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan csináljam anyuék...

Hogyan csináljam anyuék kutyáival?

Figyelt kérdés
Anyukáméknak van két kutyájuk (egy 9 hónapos és egy 4 hónapos), és szeretnék én is a "falkájukhoz" tartozni. A gond az, hogy mindössze heti 1-2 napot vagyok otthon. Amikor megyek haza, a kutyák láthatóan örülnek nekem, de igazából mindenkinek ugyanígy örülnek. Gondolom, ez a kölyök mivoltukból ered. Mit csináljak, hogy ha felnőnek, engem is a falka tagjaként kezeljenek (értem ez alatt, hogy elfogadják tőlem a kaját, tudjam vinni őket sétálni, tudjak velük játszani stb.)? Vagy ilyen ritka találkozásokkal esélyem sincs? Kinek van tapasztalata?
2011. máj. 19. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukámék kutyájával agilityzek, nem is eredménytelenül :o)

A kulcs az h foglalkozz sokat a kutyával amikor veled van. Vidd sétálni, kössön a személyedhez jó, mókás dolgokat (úszás, tanulás, nagy erdei séták stb.), legyenek olyan dolgok amiket csak veled csinál. Emellett mindig legyél vele határozott, következetes és szigorú, de igazságos. Ne kényeztesd csak azért mert ritkán találkoztok - az nem építi a kapcsolatotokat. Ami építi az a közös élmények, közös tanulás.

2011. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!