Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi kutyának jó lenne,...

(L) Bella (L) kérdése:

Menhelyi kutyának jó lenne, ha hazahoznám harmadiknak?

Figyelt kérdés
Van már két kutyám. Hazahozzam harmadiknak, vagy inkább támogassam más módon, amíg olyan gazdihoz kerül, akinél egyedüli kutya lehet?
2011. máj. 20. 09:38
 1/3 Carmen2 válasza:
Már miért ne lenne jó neki?? Ha megteheted szerintem mindenképpen vidd haza. Sokkal jobb neki egy szerető otthonban és két "játszópajtással", mintsem egy kutyaotthonban. Ha meg nem tudod megoldani, hogy hazavidd, akkor szerintem a támogatás is nagyszerű ötlet. De én az elsőre szavazom :)
2011. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha anyagilag nem okoz gondot és figyelmet is tudsz szentelni neki szerintem nyugodtan vidd haza nagyon hálás lesz a kutyus. De ha nem fér bele és valamivel támogatni tudod az is nagyon jó dolog :D
2011. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bárhol jobb neki mint a menhelyen.
2011. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!