Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illatosra bevihetem a saját...

Illatosra bevihetem a saját kutyámat?

Figyelt kérdés

Természetesen nem úgy értettem, hogy leadni:)

Gondolkozok, hogy kihozok valahonnan egy kutyust, ha találok olyat, aki szimpatikus a kutyámnak. Nagyon kevés olyan kutya van, akit igazán kedvel, de ha valaki tetszik neki, azt már az első találkozáskor látom rajta.

De ez csak akkor működik, ha ő is bejöhet velem a telepre.

Tudtok erről valamit? És hogy náluk mi a feltétele annak, hogy kutyát kihozzak?


2011. máj. 20. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
annyit tudok hogy 6 ezer ft-ot kérnek h kihozol egyet
2011. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt vannak az általános szabályok, árak.

[link]


Nekem gyanús h más kutyát oda nem engednek be. Ráadásul a kennelekből kivenni sem lehet a kutyát. Az illatos sajnos nem menhely és az ott dolgozók többsége sem úgy áll a dologhoz h megkönnyítsék a bent lévő kutyák örökbeadását - nagyjából úgy csinálnak mintha ez nekik nem is lenne érdekük.


Én sokkal inkább ajánlok neked egy olyan menhelyet, ahol az ismerkedés nem akadály. Ilyen a Tordaszoo, Noé, Szentendrei Árvácska például. Ha tőlük viszel kutyát azzal is segítesz az illatoson lévőknek mert ők rendszeresen mentenek az illatosról kutyákat, így ha felszabadul egy hely, tudnak vinni egy újabbat.


Sok sikert!

2011. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még ha be is vihetnéd, nem hiszem, hogy túl jó ötlet lenne... akármi nyavalyát összeszedhet, sok ott a beteg kutya. Esetleg azt meg lehet kérdezni, hogy az irodáknál ott maradhat-e, és odaviszel hozzá egy kutyát. De a menhelyes dologgal tényleg jobban jársz, ott minden további nélkül lehet ismerkedniük a kutyáknak.
2011. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xnorkax ***** válasza:

Én nem ajánlanám, hogy bevidd a kutyádat oda... Először is ott biztosan nem fognak barátkozni, ugyanis ott minden kutya nagyon feszült, ha valaki már csak véletlenül elsétál a folyosón.

Igazából onnan elég lutri kivinni kutyát, ugyanis alig van leírás róluk, hogy milyen a személyiségük, stb.

2011. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!