Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Falkavezér yorki ellen mit?

Falkavezér yorki ellen mit?

Figyelt kérdés
Mielőtt mindenki leoltana, nem az én kutyámról van szó, egy barátnőméről. Szerintem a kutya nincs tisztában a családon belüli ranglétrával. Észrevettem, hogy amikor fürdették a kutya morgott és nem igazán engedte magát, mindig a kutya megy be először az ajtón stb. szóval, minden falkavezérségre utaló jel jelentkezett a kutyánál. Én közöltem ezt a gazdival de nem fogadja meg a tanácsaimat, mégha végig is hallgatott. Érdekes módon a kutyája, rám nem mer morogni, én nem is babusgatom a kutyusát, időként megsimogatom ha odajön, de többnyire fél az emberi kéztől is. Lassan 12 hónapos szukáról lenne szó. Én sokat nem tehetek a kutyával, a gazda viszont nem is hajlandó tenni ezért. Én előtte ajánlottam neki a tenyésztőt is, de ahogy nekem lejött divatkutyának vette, szaporítótól.
2011. máj. 20. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Ha a gazdi nem akarja, akkor nincs értelme ide okoskodni...
2011. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Minikitty ***** válasza:
50%

Szerintem nézd meg a Csodálatos kutyadoki című sorozatot, Cesar Millan mindent elmond a falkavezérségről, de ha a barátnőd nem akar törődni a problémával, akkor nem sokat tehetsz...

Sok szerencsét! ;)

2011. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!