Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már valamelyikőtök...

Volt már valamelyikőtök kutyájának a farkán ekcema?

Figyelt kérdés
Most voltunk állatorvosnál, mert egész nap kergette a farkát meg rágcsálta is. A doki azt mondta, hogy lehet ekcema van rajta, meg rátesz egy lapáttal, hogy vedli a kölyökszőrét( 4hó-s németjuhász). Most majd megkell fürdetni meg adni neki vitamint és visszavinni 1 hét múlva, akkor kiderül hogy tényleg az-e. Volt már hasonló a kutyátoknak?
2011. máj. 20. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem véresre rágta a kutyám a farka tövét kb. 1,5 éves korában, nála kiderült, hogy valamilyen allergia, ha jól emlékszem, atka allergia, közvetlenül előtte, vagy utána meg a szeme körül hullott ki a szőr, és még egyszer később a mellső mancsát nyalta ki véresre, mindnél valami immungyengeséggel magyarázták, allergia volt mind, az a lényeg, kapott rá gyógyszert, kezelni a sebet, gallér a kutyának, és rendbe jött, egy ismerősömnek csirkehús allergiával voltak ilyen tünetek, bár lehet, hogy a te kutyád nem rágná, nyalná ki véresre, de, ha igen, vidd el jó orvoshoz!
2011. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszike! Már megtettük, majd visszakell még vinni, hát szerintem ő még a galléral a nyakában is kergetné a farkát mert olyan kis játékos kölyök még.
2011. máj. 20. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt mint az első válaszoló, csirkehúsra volt allergiás, ráadásul mindig bűzmirigy gondja is volt, véresre tépte a farka tövét...lehet bűzmirigy gyulladása van
2011. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!