Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogadott valaki örökbe kutyát...

Fogadott valaki örökbe kutyát menhelyről?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel ezt a kérdést hogy akik éppen azon gondolkodnak h kutyát szeretnének azok elgondolkodjanak ezen az eshetőségen is!:D
2011. máj. 21. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miben szeretnél tanácsot kapni?
2011. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 xnorkax ***** válasza:
Igen, fogadtam. A jelenlegi kutyám menhelyről van és egy kis tündér. :)
2011. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mi az Illatos uti sintér telepről hoztunk ki egy kutyát. Utóbb derült ki, mikor a füleit pucoltam, hogy tk.-ett.

Azóta sikerült kideríteni a tenyésztőjét, és egyszer eljött látogatóba is.

2011. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 kutyák és macskák ***** válasza:
Nocsak! Tenyésztőtől menhelyre?
2011. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

14:14 vagyok.

Igen sajnos.

Végül is a tenyésztőt átvágták. Kicsinek el lett adva tovább tenyésztésre. És amikor érdeklődött pár hónappal később hogy mi újság a kutyával, hát azt a választ kapta, hogy már rég el lett adva. És hiába is kérdezi hogy hová, nem köti semmi se hogy elárulja.....

Szal hiába volt szerződés, sajnos rosszul volt megfogalmazva. Innentől kezdve már nem tudták hogy hol, és milyen helyen van. :-(

És amikor egyik nap felhívtam az illetőt ( a MEOE-nél a tenyésztő adatai voltak megadva ) majd kiugrott a bőréből a csajszi örömében. :-D

Jött is az egész család látogatóba. :-D

2011. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
igen..illatos utrol.de nem igen volt a kedvencem...pláne hogy elötte 1-2nappal pusztult el A nagy betüs kutyám..nem igazán dijaztam mert tiszta idiota volt...de végül elkellet ajándékozi mert ölte nagyapám tyukjait..
2011. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

igen, menhelyről fogadtam örökbe és egy tündér

igaz az az állítás, hogy nagyon hálásak az ilyen kutyák

normálisan kell velük bánni és meghálálják:)

2011. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Két kutyánakt is menhelyről fogadtuk örökbe. Egyiket 1, másikat 1,5 évesen. Imádjuk mind a kettőt és ez kölcsönös. :o)
2011. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ket kutyam is van menhelyröl, és végül kiderült hogy mindketten torzskonyvesek. Raadasul semmi viselkedes problemajuk nem volt, tokeletesen beilleszkedtek, ok a bizonyitek hogy menhelyen mindent talalni!
2011. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, tavaly ősszel. Nagyon jó döntés volt, egy nagyszerű kutyust vehettünk magunkhoz! :)
2011. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!