Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya kennel alá műanyag...

Kutya kennel alá műanyag gyeprács? Megoldható, jó ötlet?

Figyelt kérdés

[link]

Ezen az oldalon találtam a gyeprácsot, ilyet szeretnék rendelni. Ásós a kutya muszáj lenne neki, de csak simán betont nem akarunk. Jó ötlet ez kutya alá?


2011. máj. 21. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt ki kéne először próbálni. Sok múlik azon, hogy a kutya lába hogy viseli ezt a rácsot, ha sokáig csak ezzel érintkezik, és jó kérdés, hogy lehetne róla felszedni a kutyagumit. :S
2011. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom nem irritálná-e a tappancsát. Lehet hogy ha sokáig van ott, akkor vágni fogja. De ez csak az én tippem.
2011. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem a kérdést,akkor azt javaslom,a gyeprácsot csak a kennel szélein húzzátok végig.Ott ahol ásni szokott.Akkor ha kellemetlen rálépnie,nem muszáj.
2011. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fog látszani a gyeprács, teljesen benövi a fű, nem is érzi a kutya, mert ez csak alulról biztosít ásás-védelmet, olyan mintha sima fű lenne, csak ha elkezd ásni akkor jön rá hogy sz*r van a palacsintában :)
2011. máj. 22. 09:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Valahogy arra nem gondoltam,hogy eredeti funkciójában lesz a rács.Azt hittem csak ásás ellen oda lesz téve.Akkor persze,hogy jó.
2011. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, én azt hittem csak oda lesz téve, de így jó.
2011. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Tudom, hogy régi a kérdés, de hátha. Hogy bírta a kutyus lába? Az udvarban autó parkolás miatt szeretnénk lefektetni. Miután benövi a fű nem irritálta a kutya lábait?
2020. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!