Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler ///Sürgős///!?

Rottweiler ///Sürgős///!?

Figyelt kérdés

Tud valaki valamit erről a kennelről?


[link]


2011. máj. 21. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
személyes tapasztalatom nincs, de a leírtak alapján jónak tűnik:)
2011. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

ez nem tenyésztő számomra csak egy lelkes amatőr nem túl szép kutyákkal...

egy tenyésztő szeződést köt, egészséügyi garanciát vállal,általában van pénze saját domain-névre:)nem hoz le előjegyzés nélkül almot és nem adja akárkinek a kutyáit

...ezt csak a honlap alapján mondhatom személyes tapaszalat nincs...minden tenyésztőt és munkáját alaposan meg kell ismerni személyesen mielőtt kutyát hozol el tőle!

2011. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem kennel kinézetű szerintem.. nincs tapasztalat, de tényleg nem szép kutyák vannak itt.
2011. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem szimpatikus, a szülők eredményesek, a kutyák szépek számomra, de hívd fel, és kiderül h szimpatikus e neked.
2011. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kutyák nekem nem annyira tetszenek. A MÁRK tenyészalkalmassági-vizsga elég alaposnak tűnik, de nem láttam minden kutyánál, ahogyan a csípőízületi dp-szűrést sem. Munkavizsgás kutyája nincsen, ami ennél a fajtánál számomra komoly hiányosság.
2011. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van vagy 3 kutyája, amik még csak nem is szépek. Felejtős.
2011. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem én is ezt a honlapot hát ez most olyan szintű szerintem,hogy ilyen kutyusokat a neten is találsz szóval nem tudom nem egy húú de jó tenyésztő ez a kutyák farka pedig általában vágott szóval nem tudom keress egy másikat az a biztos.
2011. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!