Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek így is belevágjak...

Szerintetek így is belevágjak egy nagyobb kutya tartásába? Régi álmom, de nem tudom, hogy lenne jobb

Figyelt kérdés
Nyár elejétől albérletbe megyünk,nem tudom még hogy társas vagy kertes ház. Van már egy kutyusunk,úgy találtuk,egy kicsi tacsi... Viszont rég óta szeretnék egy nagyobb testű kutyát,aki igazi társ,"fogható" vagy nem is tudom hogy fogalmazzak,lehet vele futni,sétálni... De nem tudom,hogy albérletbe bevállaljam-e.Sok érv szól mellette,de ellene is (lehet hogy a főbérlő nem engedi(de akkor mondjuk a tacsit se,szerintem),szeptembertől erősebb suli,és bejáró leszek,vagyis elméletben úgy van,lehet hogy nem jutna elég időm rá,a szüleim meg reggeltől estig dolgoznának...) de régóta szerettem volna,és meg lett beszélve,hogy örökbe fogadnánk egyet... Viszont jót szeretnék neki is,hogy ne hiába vigyem ki a menhelyről... Nem tudom,hogy bírnám-e a tanulás mellett a kutyus gondozását,meg hogy nem venné-e el minden időmet... bizonytalan vagyok... ti hogy döntenétek?
2011. máj. 21. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj amíg biztos leszel majd magadban.
2011. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb kutyával is lehet sétálni, futni. Sőt kell is! :)

A helyedben, ameddig nem stabilizálódik egy kicsit a helyzeted, még várnék. Ne hamarkodd el!

2011. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
albérletbe, iskola mellé ne vállalj nagytestű kölyökkutyát. majd ha stabil lesz.. a kis tacsi éppugy meg fogja viselni a költözést stb, hogy elég lesz azis.
2011. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg beáll a suli, meglátod mennyi időd lesz, és eldöntöd, be tudod-e vállalni
2011. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) akkor várok a suliig
2011. máj. 22. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!