Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van eladó kutyaszáll...

Nory0722 kérdése:

Valakinek van eladó kutyaszállító boxot?

Figyelt kérdés
TRAVEL-AIRE Kutyaszállító kennelek /Intermediate/-ezt a fajtát néztem ki,de 14ezer az új ára. Külföldön bezzeg 8ezerért is meg lehet kapni. Nincs valakinek használtam? Vagy hasonló boc ezekkel a méretekkel(70x53x55).
2011. máj. 22. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezekkel a méretekkel örülj neki, h 14ért találtál, mivel ezeket a boxokat 20 körül lehet kapni újonnan. Én a Clipper 4esemet 16ért vettem használtan és 14 alatt biztos nem adnám el. Így vagy megveszed külföldről - bár szállítással együtt nagyjából ugyanott vagy -, vagy megveszed itthon 14ért. Ez alatt használtan sem fogsz kapni, ebben biztos vagyok.
2011. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég sok helyen megtaláltam,mindenhol 14ért. Még megkérdezek 1-2embert,hátha járnak mostanság külföldön. Fém ketrec is jó lenne ezekkel az arányokkal,abból találtam egyet,de csak egy felé nyílik,nem két felé.
2011. máj. 22. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt még mindig tartom, h ennél olcsóbban nem hiszem, h meg tudod venni itthon. De próba szerencse... esetleg a netboard fórumon a felszerelések topicban érdemes megkérdezni.
2011. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm!
2011. máj. 22. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!