Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessek? SOS

Milyen táppal etessek? SOS

Figyelt kérdés
Már zsong a fejem.Szeretném,ha mindenki aki ide írogat,leírná,hogy mivel etet és miért azzal.Vagy pl mi az ami nagyon nem vált be.Úgy döntöttem,amit a legtöbben írnak azt veszem.Most a Royal Canin kölyöktápját eszik.Tudom,hogy jó,de ha olcsóbban van ugyanilyen minőség akkor azt venném.Köszi előre is.
2011. máj. 22. 11:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen tápokhoz hozzá sem szagolnak. Megesznek mindent ami otthon marad, plusz hetente megyek 20 kiló húsért az állateledel boltba. Csirke, kacsa, belszervek...stb. Ja meg néha van vadhús, egyéb csontok.
2011. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 compactegon ***** válasza:
Szia. MI Pro Plan-nal etetünk. a tenyésztő tapasztalta ki, hogy ettől nem fo$ik :) ez is drága (4200Ft a 3kg-os), de benne van minden fontos az kutyának.
2011. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
0%
.....
2011. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogjuk tudni helyetted eldönteni, csak kipróbálás útján fogsz rájönni melyik neked a legjobb. Pl a sokat dícsért Acana nekünk nem jön be... Mindenki mást mond, mindenkinek más jön be. Ezt ki kell tapasztalni.
2011. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért némi támpont nem árt.Vagy minden hónapban mást etessek,hogy melyikre hogyan reagál a kutya?
2011. máj. 22. 11:54
 6/23 anonim ***** válasza:

nálunk az Acana és az Orjen nem vált be...mind a kettőtől fosnak...az Acanán nevelt kutyánknak pedig csonthártya gyulladása volt.

Ami szerintem jó a Josera, Brit, Profine

az Eukanuba és a Pro Plan drága de nélunk mind a 2 jól szuperált (bár az Eukanuba nem éri meg az árát)

2011. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 nory0722 ***** válasza:
Nálunk a dog chow vált be. Árához képest nagyon jó minőség,mindent összevetve erős középkategóriás táp. E mellett reggel konzervet kapnak(de arra figyelünk,hogy ezt csak az íze miatt,mert nem sok benne a tápérték). Este tápot kapnak,napközben pedig velős csontot,ami tisztíja a fogukat és nagyon szeretik. Ezen kívül jutalomfalatok,fogtisztítók. Nálunk ez így bevált: szép a szőrük,egészségesek,energikusak. Egy 15 kg-os táp 2hónapig tart(15 kiló mind2 kutya),így havi szinten az etetés 7-8ezerbe jön ki.
2011. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Megkérdezhetem,az a 07 22 miért van a nevednél?
2011. máj. 22. 13:04
 9/23 anonim ***** válasza:
Én Royal Canin kis testűeknek való felnőtt táppal etetek. Tökéletesen bevált a kutyámnál, már ugyan ebből a juniort is szerette. Dog Chow-val is etettem egy időben, de ezt jobban szereti. Széklete is megfelelő, nem is eszik belőle sokat és ízlik is neki.
2011. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 nory0722 ***** válasza:
mert a sima nory már foglalt volt,így ezt választottam. Nem értem,miért számít? Nem 7éves vagyok,ha erre gondolsz:)
2011. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!