Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy találjak szerető gazdit...

Hogy találjak szerető gazdit ennek a kutyusnak?

Figyelt kérdés

Befogadtuk az utcáról mert sovány volt és betegnek látszott de nálunk nem maradhat.Már van egy kutyánk és annak a tartása is sok.Hírdettem már különféle helyen de semmi::(

[link]

[link]


2011. máj. 22. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Jujj de cukii....

mi emeletes házba lakunk és szerintem emeletesbe nem való..

de szívesen elfogadnám, tök cuki kutya:)

ha lenne kertes házunk akkor bizti hogy elfogadnám:))

2011. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel internetre, környéken plakátozd ki, esetleg ismerősök körében érdeklődj, hátha valakinél elférne még ha csak átmenetileg is, az is jó kezdetnek.
2011. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg állatmenhelyeket kérdezhetnél meg de nem sintértelepet.Bár én úgy gondolom egy tál étellel több vagy kevesebb már nem számít.Utcára nehogy ki tedd,tarts ki hátha hamarosan jön egy szerető gazdi,de azért figyelj,hogy jó helyre kerüljön.
2011. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia:)))

jahhj de aranyos:))))

Tudom, hogy kegyetlennek hangzik meg minden, de szerintem add be menhelyre.Még mindig jobb helyen van, mintha az utcán lenne..mert ugye nálatok meg nem maradhat.De sajnálom szegényt:((((

2011. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Írj egy privit..:) És segítek a kutyunak gazdit keresni:) Privibe írj el midnent amit tudni kell róla, hol található, mennyi idős lehet... stb:)

Köszi:)

2011. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az ismerőseimet már végig kérdeztem de semmi.:(A neten is hirdetem.De szeretném ha jó helyre menne.Nem vernék meg éheztetnék!!!!És nem kötnék láncra!!!!!
2011. máj. 22. 15:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nem is német juhászra hasonlít hanem mudi-ra!
2011. máj. 22. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!