Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hányt a kutyusom? SÜRGŐS!

Mitől hányt a kutyusom? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Ma reggel ilyen fehér nyálkásat hányt a kutyusom kis mennyiségben. Előtte szalonnát evett. lehetséges hogy ettől hányt?? most adtam neki kutyatápot és azt elkezdte enni.


és most kicsit lusta nem akar odajönni hozzám. nem szaladgál, nem ugat. MMIIIÉÉRTTT????:((((( lehet h azért mert melege van??

(am kb. 4-5éves lehet)


2011. máj. 22. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem sok lehet a sava, ha fehéret "hányt" azért hogy megnyugodj vidd el dokihoz. Most hogy van?
2011. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sziija, igen lehet hogy sava van, de lehet hogy a szalonna nem ízlett neki, kapott már máskor is szalonnátt...??? A kutyatápot megette..? Hát eléggé meleg van, de szerintem ez nem befolyásolhatja :S
2011. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi komoly baja nincs! A kutyák néha kihányják ha túleszik magukat! Estére már jól lesz, meg lehet hogy melege van azért lustul. Ha a tápot is kihányja, akkor gond lehet, egyébként, ne aggódj, nem beteg.
2011. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet elcsapta a hasát. Kicsit kiméld, diétás táppal. Egyébként a meleg is hat rájuk, nekem egész nap lustálkodnak az árnyékban.
2011. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy elcsapta a gyomrát a szalonnától lehet hogy a gyomra nem képes feldolgozni a zsíros kajákat, ha eszik akkor már jó, lehet hogy most lusta még kicsit rosszul lehet hagyd pihenni majd később olyan virgonc lesz mint volt, nem kell meg ijedned. Ha holnap is ezt csinálja akkor állatorvos. Ja és adj neki sok vizet hogy kicsit fel híguljon a gyomor tartalma, lehet még fog okádni hogy tisztuljon a gyomra.
2011. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szalonnával nem etetném a kutyámat, akkor inkább valami sonka (felvágott), vagy főtt hús. De valószínűleg elcsapta a gyomrát.

+ az én kutyám is ki van nyúlva, de ő egyértelműen a melegtől, utálja.

2011. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

máskor is kapott már szalonnát

megette a tápot

és most már jobban van szaladgál is ugyhogy egy kicsot megnyugodtam

köszönöm a válaszokat

2011. máj. 22. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!